18.08.2020

Sirkel&Mall / 11124774 / Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Viljar Lubi ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Norrasse, 17.-18.09.2020

Sirkel & Mall on üks juhtivaid projekteerimisettevõtteid Eestis, kelle põhitegevuseks on arhitektuur ja projekteerimine. Meie büroos töötab 42 professionaalset inseneri, kes oma innovaatiliste ja funktsionaalsete lahendustega loovad terviklikke projekte. Olles peaprojekteerija katame tellija jaoks kogu arendustsükli alates uuringutest ja planeeringust kuni tööjoonisteni. Meie teenuste portfoolio on laiahaardeline – alates korterelamutest ja lõpetades tööstuslinnakutega. Projekteerime Eestis, Norras, Soomes ja Rootsis – 15 aasta jooksul oleme koostanud üle 1000 projekti. Arhitektuuri, konstruktsiooni ja eriosade projekteerimisel kasutame BIM-tarkvara, seeläbi anname büroohoonetele ja kaubanduskeskustele terviklahendused ning paneme tööle ka kõige keerulisemad tootmisjaamad. Igapäevaselt BIM-tarkvara kasutades on projektidel automaatne vastavus-/veakontroll, mis võimaldab veatuid projekte ja väga täpset ehitusmahtude arvestust. Lisaks Eesti projekteerimise ettevõtetest oleme ka suurima kogemusega energiasäästlike hoonete projekteerija. Ettevõte kasutab ja järgib kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001 ja keskkonnakvaliteedi juhtimissüsteemi ISO 14001.

Ettevõtjate lood

Eelmine
Järgmine

Osale visiidil!

Leia endale sobiv visiit sulle sobival ajal vastavalt huvipakkuvale valdkonnale ja sihtriigile. Ühilda oma ärihuvid sobiva visiidiga!

Vaata visiite

Loo konto ja märgi sihtriigid ning teemad, millest oled huvitatud – nii saame ühtlasi ülevaate sinu ärihuvidest.