Title Description URL Type VIP Date start Date end Date start approximate Date registration close Country Location Delegation Sector Organiser Program Participation info Private
Kontaktreis Riiga Kontaktreisil osalejad saavad Eesti Suursaatkonnas toimuval äriseminaril ülevaate Läti ettevõtluskeskkonnast ja Läti Kaubandus-Tööstuskoda korraldab igale osalejale kolm kohtumist Läti ettevõtetega, kes on välja valitud Eesti firma koostöösoovidest lähtuvalt.

PROGRAMM:

16. mai 2019

10.00-10.50

12.00

Lend Riia-Tallinn

Kahepoolsed kohtumised Läti ettevõtetega (igale osalejale korraldatakse kohtumised kolme Läti ettevõttega). Koht: Läti Kaubandus-Tööstuskoda

15.00

Seminar Läti ettevõtluskeskkonnast, kohaliku Eesti ettevõtja praktilised soovitused uutele tulijatele. Koht: Eesti Vabariigi Suursaatkond Riias

18.30

Majutumine hotellis Radisson (tbc), vaba aeg

20.00

Õhtusöök koos Eesti diplomaatidega Riias, koht täpsustamisel.

17.mai 2019

9.30

Buss Riia lennujaama

12.15-13.05

Lend Riia-Tallinn

https://visiidid.ee/visit/kontaktreis-riiga/ Kontaktreis   16.05.2019 17.05.2019   15.04.2019 Läti Riia Eesti ettevõtted All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Margus Ilmjärv

margus@koda.ee

tel: 502 3699

https://www.koda.ee/et/sundmused/kontaktreis-riiga%20 Kontaktreisil osalemise tasu on 890 eurot Kaubanduskoja liikmetele ja 1090 eurot mitteliikmetele, lisandub käibemaks 20%.

Rohkem kui ühe esindaja korral rakendub allahindlus 10% ettevõtte kohta.

Hinnas sisaldub:

– Kahepoolsed kohtumised 3 Läti ettevõtte esindajatega, kes on välja valitud lähtudes kontaktvisiidil osaleja poolt määratud tingimustest
– Äriseminar Läti ettevõtluskeskkonnast
– Eesti Vabariigi suursaatkonna tööga tutvumine
– Õhtusöök koos Eesti diplomaatidega
– Majutus
– Tallinn-Riia-Tallinn lennupiletid
– Transport sihtriigis

vip, delegation
Ärivisiit Poola Visiidi käigus külastatakse Varssavi ettevõtteid ja organisatsioone, korraldatakse äriseminar ja networking üritus ning huvi korral on võimalus B2B kohtumisteks.

Osalema on oodatud ettevõtted erinevatest sektoritest, kel on huvi koostöö vastu Poola ettevõtetega või kel juba on partnerid Poolas ja soov oma tegevusele seal hoogu juurde anda.

Palume huvilistel aeg oma kalendrites broneerida ning oma huvist teavitada liisi@koda.ee

https://visiidid.ee/visit/arivisiit-poola/ Visiit   29.05.2019 31.05.2019   21.04.2019 Poola Varssavi Eesti ettevõtjad, eri sektorid All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda koostöös EASi ja Eesti saatkonnaga Varssavis   Ärivisiidil osalemise maksumus selgub märtsi jooksul. delegation
Lühivisiit Egiptusesse ning osalemine Startup Nations Ministerial’il Bahreinis 13.-17.04.2019 toimub asekantsler Viljar Lubi lühiajaline visiit Egiptusesse ning Bahreini.

Egiptuses esineb hr Lubi erinevates ettevõtlusorganisatsioonides ning 15.04 osaleb Manama’s toimuval Startup Nations Ministerial’il, https://genglobal.org/startupnations/ministerial.

Lisaks kohustuslikule programmile, on hr Lubil, ettevõtjate poolse huvi korral võimalus osaleda ettevõtlusele kaasa aitavatel kohtumistel.

https://visiidid.ee/visit/luhivisiit-egiptusesse-ning-osalemine-startup-nations-ministerialil-bahreinis/ Visiit Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Viljar Lubi 13.04.2019 17.04.2019   17.03.2019 Bahrein, Egiptus Kairo, Manama Ei All Oma huvist kohtumiste korraldamisel palun otse ühendust võtta Viljar Lubi’ga, viljar.lubi@mkm.ee. http://Ei Delegatsiooni ei lähe. delegation, sector, program, participation_info
Šveitsi kontaktreis, 18-22.11.2019 EAS kutsub ettevõtjaid Šveitsi kontaktreisile. Kontaktreisi piirkond on Zürich ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Šveitsis ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on ärikontaktide sõlmimisel eeliseks. https://visiidid.ee/visit/sveitsi-kontaktreis-18-22-11-2019/ Kontaktreis ei 18.11.2019 22.11.2019   11.03.2019 Šveits Zürich ei Other Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:

Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

https://www.eas.ee/events/sveitsi-kontaktreis/ Šveitsi kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.

Šveitsi kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele, grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Šveitsi kontaktreisile kandideerimise tähtaeg on 6.mai 2019 . Kandideerimiseks palume täita avalduse [SIIN](https://www.eas.ee/?post_type=form&p=28846&preview=true).

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

vip, delegation
Saksamaa kontaktreis; 28.10-01.11.2019 EAS kutsub ettevõtjaid Saksamaa kontaktreisile. Kontaktreisi piirkond on Düsseldorf ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti oluliseks eeliseks. https://visiidid.ee/visit/saksamaa-kontaktreis-28-10-01-11-2019/ Kontaktreis ei 28.10.2019 01.11.2019   11.03.2019 Saksamaa Düsseldorf ei Other Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway& Partners`iga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

https://www.eas.ee/events/saksamaa-kontaktreis-2/ Saksamaa kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Häid ärivõimalusi sihtriigis näeme eelkõige järgmiste valdkondade ettevõtetel: masinatööstus, elektroonika, puidusektor (sh. mööbel, puitmajad), ehitusmaterjalid, pakendid. Kuid kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondades

Saksamaa kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis ( sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele, grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Saksamaa kontaktreisile kandideerimise tähtaeg on 6.mai 2019. Kandideerimiseks palume täita avalduse [SIIN.](https://www.eas.ee/?post_type=form&p=28853&preview=true)

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

vip, delegation
Norra kontaktreis, 14-18.10.2019 EAS kutsub ettevõtjaid osalema Norra kontaktreisil. Kontaktreisi piirkond on Oslo ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus. Teenuse raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Norras ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. https://visiidid.ee/visit/norra-kontaktreis-14-18-10-2019/ Kontaktreis ei 14.10.2019 18.10.2019   11.03.2019 Norra Oslo ei Other Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:

Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

https://www.eas.ee/events/norra-kontaktreis-3/ Norra kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Häid ärivõimalusi sihtriigis näeme eelkõige järgmiste valdkondade ettevõtetel: masina-ja metallitööstus, puidusektor, trükitööstus ja pakendid. Kuid kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondades

Norra kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele, grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Norra kontaktreisile kandideerimise tähtaeg on 6.mai 2019. Kandideerimiseks palume täita avalduse [SIIN.](https://www.eas.ee/?post_type=form&p=28864&preview=true)

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

vip, delegation
Austria kontaktreis, 10-14.06.2019 EAS kutsub ettevõtjaid Austria kontaktreisile Viini ja selle lähiümbrusesse. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning osaleja peab olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks väljaspool Viini asuvasse piirkonda. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Austrias ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti eeliseks. https://visiidid.ee/visit/austria-kontaktreis-10-14-06-2019/ Kontaktreis   10.06.2019 14.06.2019   11.03.2019 Austria Viin ei Other Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

https://www.eas.ee/events/austria-kontaktreis-2/ Austria kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Kontaktreisile ootame eelkõige kandideerima ettevõtteid masinatööstusest, puidusektorist, IT valdkonnast (nt. erinevad IT -lahendused teenusepakkujatele), kuna just nendes valdkondades näeme ettevõtetel Austrias häid ärivõimalusi. Kuid kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondadest.

Austria kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway Baltic.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus,lennujaama transfeerid, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele, grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Austria kontaktreisile kandideerimise tähtaeg on 8.aprill 2019. Kandideerimiseks palume täita avalduse [SIIN](https://www.eas.ee/?post_type=form&p=28757&preview=true).

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Hollandi kontaktreis, 3-7.06.2019 EAS kutsub ettevõtjaid osalema Hollandi kontaktreisil Amsterdamis ja selle lähiümbruses. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Hollandis ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. https://visiidid.ee/visit/hollandi-kontaktreis-3-7-06-2019/ Kontaktreis ei 03.06.2019 07.06.2019   11.03.2019 Madalmaad Amsterdam ei Other Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:

Tiina Tuisk,
kontaktreiside koordinaator
tiina.tuisk@eas.ee
tel: +372 627 9443

https://www.eas.ee/events/hollandi-kontaktreis-2/ Hollandi kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.

Hollandi kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele, grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Hollandi kontaktreisile kandideerimise tähtaeg on 1.aprill 2019. Kandideerimiseks palume täita avalduse [SIIN.](https://www.eas.ee/form/application-for-a-dutch-contact-trip/)

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

vip, delegation
Osalemine Economic Forum’il Horvaatias, 12.04.2019 16+1 initsiatiiv sai alguse 2012. aastal, et edendada ärisuhteid Hiina ning 16 Kesk- ja Ida-Euroopa (Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Tshehhi Vabariik, Eesti, Ungari, Läti, Leedu, Monteneegro, Põhja Makedoonia, Poola, Rumeenia, Serbia, Slovakkia ja Sloveenia) riigi vahel.

Koostöö platvorm hõlbustab nii Hiina kui ka Euroopa riikide ning nende ettevõtjate võimalusi koostööks eri tööstusharudes, kaubanduse ja investeeringute, infrastruktuuri, transpordi ja logistika, energia, kultuuri, hariduse, turismi ning paljudes muudes valdkondades.

Kaheksandat korda toimuv Hiina – KIE 16+1 kõrgetasemeline majandusfoorum toimub Dubrovnikus, Horvaatias.

https://visiidid.ee/visit/osalemine-economic-forumil-horvaatias-12-04-2019/ Visiit Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Viljar Lubi 11.04.2019 13.04.2019   20.03.2019 Horvaatia Dubrovnik Jah Logistics, e-Commerce, Other Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus – Krista Mihkelsaar, krista.mihkelsaar@eas.ee. https://croatia-forum2019-ceec-china.hgk.hr/ Delegatsiooni liikmete kanda on lennukipiletite, majutuse ning vajadusel ka kindlustusega seotud kulud.

Foorumile registreerumine toimub tsentraalselt.

 
China International Import Expo 2019, 5 – 10.11.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Shanghais toimuvale China International Import Expole. Hiina rahvusvahelise Import Expo näol on tegu Hiina presidendi Xi Jinpingi algatusega toetamaks kaubanduse liberaliseerimist, globaliseerimist ning avamaks Hiina turg kogu maailmale. Messile ja ärifoorumile oodatakse osalema enam kui 100 riigi esindajaid ning seda nii ettevõtete kui ministrite tasemel.

Eesti ühisstend on plaanis avada „Food & Agricultural Products“ ja „Quality Life“ hallides.

Quality Life halli tutvustus https://www.ciie.org/zbh/Introduction3/20190107/10805.html ja Food and Agricultural Products halli tutvustus https://www.ciie.org/zbh/Introduction3/20190107/10803.html.

Täpsem messi info https://www.ciie.org/zbh/en/

https://visiidid.ee/visit/china-international-import-expo-2019-5-10-11-2019/ Ühisstend   05.11.2019 10.11.2019   04.03.2019 Hiina Shanghai ei Food and beverages, Other Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainfo:
Kätrin Aas
CIIE 2019 Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

https://www.eas.ee/events/china-international-import-expo-2019/ Osalustasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulud, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti eksponentide ühiste reklaammaterjalide tootmisega ning tootenäidiste transpordiga. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Toidu- ja joogisektori mess SIAL CHINA 2020, 1-31.05.2020 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele toiduainetööstuse messile SIAL CHINA 2020, mis toimub mais 2020 Hiinas, Shanghais.

SIAL China on kindlustanud oma positsiooni kui juhtiv rahvusvaheline mess toiduainetööstuse professionaalidele. Tegemist on Aasia suurima toiduinnovatsiooni messiga, mis pakub võimalust nii kohalikule kui rahvusvahelisele ettevõtlussektorile avardada turustusvõimalusi ja suurendada rahvusvahelist koostööd toiduainete- ja joogitööstuses.

Hiina majanduskasvu ümberstruktureerimise fookuses on siseriikliku tarbimise suurendamine. Trendid nagu linnastumine, sissetulekute suurenemine, laiema keskklassi tekkimine ning keskkonna- ja tervisealase teadlikkuse tõus mõjutavad tugevalt hiinlaste tarbimisvõimalusi ja –harjumusi ning tekitavad vajaduse uute toodete ja teenuste järele. Siin avanebki Eesti ettevõtetel võimalus Hiina turule sisenemiseks.

Messi kodulehekülg on [www.sialchina.com](http://www.sialchina.com/).

https://visiidid.ee/visit/toidu-ja-joogisektori-mess-sial-china-2020-1-31-05-2020/ Ühisstend   01.05.2020 31.05.2020   04.03.2019 Hiina Shanghai ei Food and beverages Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainfo:
Kätrin Aas
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

https://www.eas.ee/events/toidu-ja-joogisektori-mess-sial-china-2020/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ei ole veel avatud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Kaitsetööstusmess Eurosatory 2020, 8-12.06.2020 EAS viib ettevõtted kaitsetööstuse messile Eurosatory 2020, mis toimub 08.-12. juunil 2020 Pariisis.

Tegemist on ühe suurima kaitsetööstuse messiga Euroopas, millel osales 2018. aastal 1802 eksponenti ja 57 056 külastajat.

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid, sõdurite varustus).

Messi veebilehekülg on [www.eurosatory.com](http://www.eurosatory.com/).

https://visiidid.ee/visit/kaitsetoostusmess-eurosatory-2020-8-12-06-2020/ Ühisstend   08.06.2020 12.06.2020   04.11.2019 Prantsusmaa Pariis ei Defence industry Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainfo:
Kätrin Aas
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

https://www.eas.ee/events/kaitsetoostusmess-eurosatory-2020/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ei ole veel avatud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Merendusmess SMM 2020, 8.-11.09.2020 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viib ettevõtted Eesti ühisstendiga 29. rahvusvahelisele merendusmessile SMM 2020, mis toimub Hamburgis Saksamaal 8.-11. septembril 2020.

SMM on üle aasta toimuv, maailma juhtiv merendusmess, mille rahvusvaheline haare on järjest laienemas. 2018. aastal osales messil 2289 eksponenti 69 riigist ja umbes 50 000 professionaalidest külastajat 120 riigist. Kandvateks teemadeks olid laevade digitaliseerimine ja keskkonnasõbralik käitlemine. Mess toimub kokku 13 hallis, kus näitusepinda on üle 90 000 m2.

Messi kodulehekülg: [smm-hamburg.com/en](https://www.smm-hamburg.com/en/).

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad laevade, erinevate laevaseadmete ja -varustuse valmistamise ja parandamisega, meretranspordi ja sadamate ning nendega seotud tööhõive korraldamisega, samuti merendusalaste teenuste ja tehnoloogiliste lahenduste arendamisega.

https://visiidid.ee/visit/merendusmess-smm-2020-8-11-09-2020/ Ühisstend   08.09.2020 11.09.2020   22.02.2019 Saksamaa Hamburg ei Marine Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina.Tuisk@eas.ee
tel: +372 627 9443

https://www.eas.ee/events/merendusmess-smm-2020/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile algab jaanuaris 2020.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

delegation
Ehitustööstusmess Nordbygg 2020, 21-24.04.2020 EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga Põhja-Euroopa suurimale ehitusmessile Nordbygg 2020, mis toimub Rootsis Stockholmis.

Nordbygg on kord kahe aasta jooksul toimuv rahvusvaheline mess, kus pakutakse lahendusi hoonete, kodude ja muude ehitiste jaoks. 2018.aastal osales messil üle 900 eksponendi 30 riigist ja üle 48 000 külastaja.

Messi veebilehekülg on [www.nordbygg.se](http://www.nordbygg.se/).

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid järgnevatest valdkondadest:

– betoonelemendid;
– ehitusvaldkonnaga seotud tugiteenused;
– klaas ja tarvikud,
– tarkvara;
– teras ja lehtmetallid;
– puit;
– muud ehitusmaterjalid

https://visiidid.ee/visit/ehitustoostusmess-nordbygg-2020-21-24-04-2020/ Ühisstend   21.04.2020 24.04.2020   18.02.2019 Rootsi Stockholm ei Construction Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
Eesti ühisstendi projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

https://www.eas.ee/events/ehitustoostusmess-nordbygg-2020/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile algab septembris 2019.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Biotehnoloogia mess BIO International Convention 2020, 8.-11.06.2020 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2020. Mess toimub 8-11. juunil 2020 USA-s San Diegos.

BIO International Convention on 27.ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid. 2018. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 18 000 külastaja 67 erinevast riigist.

Messil esindatud valdkonnad:

Ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/

https://visiidid.ee/visit/biotehnoloogia-mess-bio-international-convention-2020-8-11-06-2020/ Ühisstend   08.06.2020 11.06.2020   20.02.2019 Ameerika Ühendriigid San Diego ei Biotech Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
Eesti ühisstendide projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

https://www.eas.ee/events/biotehnoloogia-mess-bio-international-convention-2020/ Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile avaneb augustis 2019.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

delegation
Mobiilitööstuse mess Mobile World Congress 2020, 1.- 29.02.2020 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga mobiilisektori rahvusvahelisele suurüritusele Mobile World Congress 2020, mis toimub Hispaanias, Barcelonas.

Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid. 2018.a messil osales 2400 eksponenti ja üle 107 000 külastaja.

Messi veebilehekülg on [www.mobileworldcongress.com](http://www.mobileworldcongress.com/).

Sihtgrupp: Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõtted

https://visiidid.ee/visit/mobiilitoostuse-mess-mobile-world-congress-2020-1-29-02-2020/ Ühisstend   01.02.2020 29.02.2020   20.02.2019 Hispaania Barcelona ei IT, Telecommunications Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainfo:

Kairit Sikkal
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9426
e-post: kairit.sikkal@eas.ee
www.eas.ee/messid

https://www.eas.ee/events/mobiilitoostuse-mess-mobile-world-congress-2020/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile avaneb augustis 2019.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Kõrgetasemeline visiit Hollandisse Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Hollandisse.

Esialgsete plaanide kohaselt külastame Amsterdami, külastame ettevõtteid ja asutusi ning korraldame vastavalt osalejate profiilidele kõrgetasemelisi kahepoolseid kohtumisi nii valitsustasandil kui kohalike ettevõtjatega, et leida potentsiaalseid äripartnereid ja tugevdada olemasolemasolevaid ärisuhteid. Täpsem programm sõltub osalejate huvidest ja valmistatakse ette koostöös EASi Välisinvesteeringute keskuse ja Ettevõtluskeskusega.

Visiidi toimumise aeg on mai/juuni 2019, võimalusel ajastame selle visiidiga ka võimaluse külastada Money 20/20 messi Amsterdamis.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-hollandisse/ Visiit   02.05.2019   Mai/juuni 2019 15.04.2019 Madalmaad Holland JAH Wood and wooden houses, Fintech Korraldaja: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Marika Goldman, marika.goldman@eas.   Visiidi programm on koostamisel.

Äridelegatsiooni liikme kanda on lennukipiletite, majutuse ning vajadusel ka kindlustusega seotud kulud.

vip, date_start, date_end, program
Transpordi- ja logistikamess TransLogistica Kazakhstan 2019, 18-20.09.2019 EAS ja Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransLogistica Kazakhstan 2019, mis toimub Almatõs, Kasahstanis.

TransLogistica Kazakhstan toimub 23. korda ja on oma valdkonna suurim mess Kesk-Aasias. 2018 osales messil 80 rahvusvahelist ettevõtet 13-st riigist. TransLogistica Kazakhstan kuulub Londoni ettevõtte ITE Group PLC poolt korraldatavasse ürituste sarja koos messidega TransRussia (Moscow, Russia), Road & Traffic (Baku, Azerbaijan), SibLogistics (Novosibirsk, Russia), InterStorage (Kiev, Ukraine), Transport + Logistics (Kiev, Ukraine), TransCaspian (Baku, Azerbaijan) ja TransUzbekistan (Tashkent, Uzbekistan).

Messi kodulehekülg: https://www.transitkazakhstan.kz/en

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõtted

https://visiidid.ee/visit/transpordi-ja-logistikamess-translogistica-kazakhstan-2019-18-20-09-2019/ Ühisstend   18.09.2019 20.09.2019   07.02.2019 Kasahstan Almatõ ei Logistics Eesti ühisstendi korraldavad EAS ning Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon.

Lisainformatsioon:

Piret Loorand
Ettevõtluse Arendamise Sihasutus
E-post: piret.loorand@eas.ee
Tel: 627 9507

https://www.eas.ee/events/translogisticakazakhstan-2019/ EAS katab ühisstendi rendi ja ehitusega seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

delegation
Mehitamata süsteemide mess UMEX 2020, 23 – 25.02.2020 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisel mehitamata süsteemide messil UMEX 2020, mis toimub 23.-25. veebruar 2020 Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis.

UMEX´i mess toimub neljandat korda. Eelmisel messil osales üle 120 eksponenti. UMEX`iga paralleelselt toimub samas messikeskuses SIMTEX (Simulation & Training Exhbition and Conference).

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad mehitamata süsteemide valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid.

Messi veebilehekülg on [www.umexabudhabi.ae](http://www.umexabudhabi.ae/).

https://visiidid.ee/visit/mehitamata-susteemide-mess-umex-2020-23-25-02-2020/ Ühisstend   23.02.2020 25.02.2020   08.01.2019 Araabia Ühendemiraadid Abu Dhabi ei Defence industry, Other Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Kätrin Aas
katrin.aas@eas.ee
tel: +372 627 9759

https://www.eas.ee/events/mehitamata-susteemide-mess-umex-2020/ EAS katab ühisstendi pinnarendi kulud. Stendi ehitus, tootenäidiste transport ja muud kulud jäävad ettevõtete kanda.

Kandideerimine ühisstendile on avatud kuni 8.aprillini 2019. Taotluse saab täita [siin](https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=0OSIPBYPyU-cneddLypq3K1cvP4bWtFFtYC_9U7APzpUNVBaUkUxOTcwV0w1MTVXQTJGSUJMVTlFMC4u).
Osalejate arv ühisstendil on piiratud.

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
Toidusektori kontaktreis Rootsi Maaeluministeerium korraldab toidu- ja joogisektori ettevõtetele kontaktreisi Rootsi. Maaeluministeeriumi koostööpartner Rootsi kontaktreisi läbiviimisel on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

Kontaktreisi raames korraldatakse igale osalevale ettevõtjale sihtriigis individuaalsed ärikohtumised (vähemalt 5), mis osalejaga eelnevalt kooskõlastatakse.

Lisaks korraldab kohapealne ekspert sihtriigis sihtturgu tutvustava seminari ning ettevõttekülastuse.

Kontaktreisi osaks on ka võrgustumisüritused nii enne kui ka pärast reisi toimumist, seda suursaadiku ning majandusnõuniku osalusel.

https://visiidid.ee/?post_type=visit&p=1325 Kontaktreis tbc 26.03.2019 28.03.2019   08.01.2019 Rootsi Stockholm 10 Eesti toidu- ja joogisektori ettevõtet Food and beverages Mariann Roos, Maaeluministeerium. Tel 625 6245, mariann.roos@agri.ee

Liisi Kirchenberg, Kaubandus-Tööstuskoda. Tel 604 0093, liisi.kirchenberg@agri.ee

https://www.agri.ee/et/toidusektori-kontaktreis-rootsi-2019-marts Kontaktreisil saab osaleda 10 Eesti toidu- ja joogisektori ettevõtjat.

Kontaktreisil osalemistasu ei ole, kuid ettevõtjad kannavad oma lennupiletite ja majutuse kulu sihtriigis. Korraldajad organiseerivad ja katavad kohapealse transpordi, B2B kohtumised, sihtturgu tutvustava seminari, ettevõttekülastuse ning ühe ühise õhtusöögi.

Osalemiseks on vaja esitada kandideerimisavaldus ülal toodud lingi kaudu.

 
Elektroonikamess productronica 2019, 12-15.11.2019 EAS kutsub ettevõtjaid osalema messi productronica 2019 ühisstendil Münchenis 12.-15. novembril.

Productronica on maailma juhtiv elektroonika ja elektroonika tootmisseadmete mess. Ühisstendile ootame elektroonikatööstuse ettevõtteid, elektroonika tootmiseks vajaminevate seadmete valmistajaid ning elektroonika tarkvara arendajaid ja tootjaid, kes on huvitatud oma toodete ekspordist või allhankepartnerite leidmisest. Eelmisest, 2017. aasta productronica`st, võttis osa 1200 eksponenti 42-st riigist ja 44 0000 külastajat.

https://visiidid.ee/visit/elektroonikamess-productronica-2019-12-15-11-2019/ Ühisstend   12.11.2019 15.11.2019   08.01.2019 Saksamaa München ei Electronics Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:

Piret Loorand
Ühisstendi projektijuht
E-post: piret.loorand@eas.ee
Tel: 627 9507

https://www.eas.ee/events/elektroonikamess-productronica-2019/ Osalustasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on avatud kuni 1. aprillini 2019. Taotluse saab esitada [SIIN.](https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=0OSIPBYPyU-cneddLypq3IvyhTEUprNInYP92C-LwqdUMTk0VEI0T0hXWjJXVjFHQjRZTFNWUFRRNy4u)

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

vip, delegation
Kõrgetasemeline visiit koos äridelegatsiooniga Armeeniasse ja Gruusiasse, 11-15.11.2019 Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Armeeniasse ja Gruusiasse 11.-15.11.

Esialgsete plaanide kohaselt külastame mõlema riigi pealinnu, korraldame äriseminare või spetsiifilisemaid ümarlaudu, külastame asjakohaseid ettevõtteid ja asutusi ning korraldame vastavalt osalejate profiilidele kõrgetasemelisi kahepoolseid kohtumisi nii valitsustasandil kui kohalike ettevõtjatega, et leida potentsiaalseid äripartnereid. Täpsem programm sõltub osalejate huvidest ja valmistatakse ette koostöös Välisministeeriumiga. On võimalik osaleda ka ainult ühe riigi kohtumistel.

Visiit toimub Kaubandus-Tööstuskoja arengukoostöö projekti raames, mida rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-koos-aridelegatsiooniga-armeeniasse-ja-gruusiasse-11-15-11-2019/ Visiit Välisministeeriumi asekantsler 11.11.2019 11.12.2019   11.10.2019 Armeenia, Georgia täpsustamisel JAH All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, projektijuht Jana Silaškova

E-post: Jana.Silaskova@koda.ee

Tel: +372 604 0083, +372 5199 3012

  Ettevõtjal tuleb tasuda oma lendude ja majutuse eest ning osaliselt kohapealsete kulude eest, lisandub korralduskulu.

Palume ettevõtte profiili täites välja tuua huvi pakkuv riik/riigid.

Registreerumise tähtaeg on 11.10.2019.

 
Kõrgetasemeline visiit koos äridelegatsiooniga Liibanoni ja Jordaaniasse, 16-20.09.2019 Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Liibanoni ja Jordaaniasse 16.-20.09.

Esialgsete plaanide kohaselt külastame mõlema riigi pealinnu, korraldame äriseminare või spetsiifilisemaid ümarlaudu, külastame asjakohaseid ettevõtteid ja asutusi ning korraldame vastavalt osalejate profiilidele kõrgetasemelisi kahepoolseid kohtumisi nii valitsustasandil kui kohalike ettevõtjatega, et leida potentsiaalseid äripartnereid. Täpsem programm sõltub osalejate huvidest ja valmistatakse ette koostöös Välisministeeriumiga. On võimalik osaleda ka ainult ühe riigi kohtumistel.

Visiit toimub Kaubandus-Tööstuskoja arengukoostöö projekti raames, mida rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-koos-aridelegatsiooniga-liibanoni-ja-jordaaniasse-16-20-09-2019/ Visiit Välisministeeriumi asekantsler 16.09.2019 20.09.2019   16.08.2019 Jordaania, Liibanon täpsustamisel JAH All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, projektijuht Jana Silaškova

E-post: Jana.Silaskova@koda.ee

Tel: +372 604 0083, +372 5199 3012

  Ettevõtjal tuleb tasuda oma lendude ja majutuse eest ning osaliselt kohapealsete kulude eest, lisandub korralduskulu.

Palume ettevõtte profiili täites välja tuua huvi pakkuv riik/riigid.

Registreerumise tähtaeg on 16.08.2019.

 
Kõrgetasemeline visiit koos äridelegatsiooniga Kasahstani ja Usbekistani, 27-31.05.2019 Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Kasahstani ja Usbekistani 27.-31.05.

Esialgsete plaanide kohaselt külastame mõlema riigi pealinnu, korraldame äriseminare või spetsiifilisemaid ümarlaudu, külastame asjakohaseid ettevõtteid ja asutusi ning korraldame vastavalt osalejate profiilidele kõrgetasemelisi kahepoolseid kohtumisi nii valitsustasandil kui kohalike ettevõtjatega, et leida potentsiaalseid äripartnereid. Täpsem programm sõltub osalejate huvidest ja valmistatakse ette koostöös Välisministeeriumiga. On võimalik osaleda ka ainult ühe riigi kohtumistel.

Visiit toimub Kaubandus-Tööstuskoja arengukoostöö projekti raames, mida rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-koos-aridelegatsiooniga-kasahstani-ja-usbekistani-27-31-05-2019/ Visiit Välisministeeriumi asekantsler 27.05.2019 31.05.2019   26.04.2019 Kasahstan, Usbekistan täpsustamisel JAH All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, projektijuht Jana Silaškova

E-post: Jana.Silaskova@koda.ee

Tel: +372 604 0083, +372 5199 3012

  Ettevõtjal tuleb tasuda oma lendude ja majutuse eest ning osaliselt kohapealsete kulude eest, lisandub korralduskulu.

Palume ettevõtte profiili täites välja tuua huvi pakkuv riik/riigid.

Registreerumise tähtaeg on 26.04.2019.

 
Kõrgetasemeline visiit koos äridelegatsiooniga Keeniasse ja Ugandasse, 10-17.05.2019 Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Keeniasse ja Ugandasse 10.-17.05. Kuivõrd 7.-9.05 toimub Ruanda pealinnas Kigalis IT-sektorile suunatud Transform Africa Summit, on IT-sektoril võimalus vajalikud visiidid ja kohtumised ühendada; samas on Keeniasse ja Ugandasse oodatud ka kõik teised sektorid.

Esialgsete plaanide kohaselt külastame Keenias Nairobit ja Mombasat ning Ugandas Kampalat, korraldame äriseminare või spetsiifilisemaid ümarlaudu, külastame asjakohaseid ettevõtteid ja asutusi ning korraldame vastavalt osalejate profiilidele kõrgetasemelisi kahepoolseid kohtumisi nii valitsustasandil kui kohalike ettevõtjatega, et leida potentsiaalseid äripartnereid. Täpsem programm sõltub osalejate huvidest ja valmistatakse ette koostöös Välisministeeriumiga. On võimalik osaleda ka ainult ühe riigi kohtumistel.

Visiit toimub Kaubandus-Tööstuskoja arengukoostöö projekti raames, mida rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-koos-aridelegatsiooniga-keeniasse-ja-ugandasse-10-17-05-2019/ Visiit Välisministeeriumi asekantsler 10.05.2019 17.05.2019   10.04.2019 Keenia, Uganda täpsustamisel JAH All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, projektijuht Jana Silaškova

E-post: Jana.Silaskova@koda.ee

Tel: +372 604 0083, +372 5199 3012

  Ettevõtjal tuleb tasuda oma lendude ja majutuse eest ning osaliselt kohapealsete kulude eest, lisandub korralduskulu.

Palume ettevõtte profiili täites välja tuua huvipakkuvad riigid ning Keenia puhul ka huvipakkuv linn.

Registreerumise tähtaeg on 10.04.2019.

 
Kõrgetasemeline visiit koos äridelegatsiooniga Indoneesiasse ja Vietnami, 4-8.03.2019 Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Indoneesiasse ja Vietnami 4.-8.03 Välisministeeriumi asekantsleri hr Andres Rundu juhtimisel ning huvi korral lisanduvad kohtumised Filipiinidel 11.-12.03 suursaadiku Väino Reinarti juhtimisel.

Esialgsete plaanide kohaselt külastame kõigi riikide pealinnu, korraldame äriseminare või spetsiifilisemaid ümarlaudu, külastame asjakohaseid ettevõtteid ja asutusi ning korraldame vastavalt osalejate profiilidele kõrgetasemelisi kahepoolseid kohtumisi nii valitsustasandil kui kohalike ettevõtjatega, et leida potentsiaalseid äripartnereid. Täpsem programm sõltub osalejate huvidest ja valmistatakse ette koostöös Välisministeeriumiga. On võimalik osaleda ka ainult ühe riigi kohtumistel.

Visiit toimub Kaubandus-Tööstuskoja arengukoostöö projekti raames, mida rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-koos-aridelegatsiooniga-indoneesiasse-ja-vietnami-4-8-03-2019/ Visiit Välisministeeriumi asekantsler 04.03.2019 08.03.2019   31.01.2019 Indoneesia, Vietnam täpsustamisel JAH All Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, projektijuht Jana Silaškova

E-post: Jana.Silaskova@koda.ee

Tel: +372 604 0083, +372 5199 3012

  Ettevõtjal tuleb tasuda oma lendude ja majutuse eest ning osaliselt kohapealsete kulude eest, lisandub korralduskulu.

Palume ettevõtte profiili täites välja tuua huvipakkuvad riigid ning Vietnami puhul ka huvipakkuv linn.

Registreerumise tähtaeg on 31.01.2019.

 
Kõrgetasemeline visiit koos saatva äridelegatsiooniga Jaapanisse, 1.poolaastal 2019 Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Jaapanisse.

Kuupäevad on veel täpsustamisel.

https://visiidid.ee/visit/korgetasemeline-visiit-koos-saatva-aridelegatsiooniga-jaapanisse-1-poolaastal-2019/ Visiit Peaminister Jüri Ratas 01.04.2019 31.07.2019 aprill 2019 28.02.2019 Jaapan Tokyo Jah All Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Krista Mihkelsaar – krista.mihkelsaar@eas.ee. https://visiidid.ee Äridelegatsiooni liikme kanda on lennukipiletite ja majutusega seotud kulud. vip, date_start, date_end, location, sector, program
Jaapani kontaktreis, 6-13.04.2019 EAS kutsub teid osalema Jaapani kontaktreisil 6-13.04.2019. Kontaktreisi piirkond on Tokyo ja selle lähiümbrus, kus on suurim kontsentratsioon ettevõtete peakontoreid ja esindusi. Teenus on mõeldud esmaseks tutvumiseks uue eksportturuga. Osaleja saab hea ülevaate sellest, kuidas Jaapanis äri tehakse ning ettevõttele korraldatakse ka individuaalsed ärikohtumised sihtriigis (5). Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Jaapanis ning tal on ka isiklikud ärikontaktid, mida ta saab edasi arendada. https://visiidid.ee/visit/jaapani-kontaktreis-6-13-04-2019/ Kontaktreis ei 06.04.2019 13.04.2019   08.01.2019 Jaapan Tokyo ei Other Jaapani kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Civitta Eesti AS-ga.

Lisainfo:

Tiina Truuväärt
teenusejuht
tel: 6279541
tiina.truuvaart@eas.ee

https://www.eas.ee/events/jaapani-kontaktreis-4/ Jaapani kontaktreisil saab osaleda 5 ettevõtet.

Kontaktreisile ootame eelkõige kandideerima ettevõtteid IT valdkonnast, puidu- ja toiduainetetööstusest, kuna just need on valdkonnad, mille poolest Skandinaavia ja Eesti on Jaapanis tuntud ning just nendes valdkondades on äritegevuse käivitumine kõige reaalsem. Kuid kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondadest.

Jaapani kontaktreisil osalustasu pole, kuid ettevõtja tasub ise oma lennupiletite ja majutuse eest sihtriigis. Sobivad lennud ja majutuse korraldab Civitta Eesti, arve esitatakse osalejale.

Jaapani kontaktreisile kandideerimine on lõppenud!

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

vip, delegation
Meditsiini- ja meditsiinitehnika mess Medica 2019, 18-21.11.2019 EAS viib ettevõtted ühisstendiga messile Medica 2019, mis toimub Saksamaal, Düsseldorfis , 18.11-21.11.2019.

Medica on maailma suurim meditsiini- ja meditsiinitehnika mess. Messist võtab osa 5100 eksponenti 70-lt maalt ja 130 000 külastajat 120-lt maalt.

Messil esitletakse: meditsiinitehnika, telemeditsiin, meditsiini IT, informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnika, füsioteraapia, ortopeedia, laboritehnika, diagnostika, hügieenitarbed, riietus, muud meditsiinitooted jne.

Messi kodulehekülg on [www.medica.de](http://www.medica.de/)

https://visiidid.ee/visit/meditsiini-ja-meditsiinitehnika-mess-medica-2019-18-21-11-2019/ Ühisstend   18.11.2019 21.11.2019   08.01.2019 Saksamaa München ei Healthcare and medicine Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Karin Alliksaar
karin.alliksaar@eas.ee
Tel: 627 9350

https://www.eas.ee/events/meditsiini-ja-meditsiinitehnika-mess-medica-2019/ Osalemistasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (koos km-ga).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile avaneb märtsis 2019.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

location, delegation
Allhankemess ELMIA Subcontractor 2019, 12-15.11.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2019, mis toimub 12.-15. novembril, 2019 Rootsis Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2017. aastal osales messil külastajatena üle 15 000 professionaali ning üle 1200 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi kodulehekülg: https://www.elmia.se/en/subcontractor/ .

Ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtteid, kes esindavad erinevad tööstussektoreid:

– metalli- ja masinatööstus,
– plastitööstus,
– elektroonikatööstus,
– info- ja kommunikatsioonitehnoloogia,
– tööstuslike teenuste ja allhanke sektor.

https://visiidid.ee/visit/allhankemess-elmia-subcontractor-2019-12-15-11-2019/ Ühisstend   12.11.2019 15.11.2019   08.01.2019 Rootsi Jönköping ei Electronics, Machinery and metal industry, Plastic industry Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina Tuisk
Tiina.Tuisk@eas.ee
tel: +372 627 9443

https://www.eas.ee/events/allhankemess-elmia-subcontractor-2019/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

delegation
„Targa Linna“ e- ja m-teenuste mess Smart City Expo 2019, 1-30.11.2019 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele messile Smart City Expo 2019, mis toimub novembrikuus Hispaanias Barcelonas.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus jm.

Ühisstendil on soov tutvustada Eesti ettevõtete toodangut, sh start-up firmade oskusteavet ja lahendusi, ning ka avaliku ja kolmanda sektori esindajaid. Lisaks ühisstendil osalemisele on osavõtjatel võimalus osaleda erinevatel messi raames toimuvatel üritustel (täpsemalt saab lugeda messi veebilehelt).

Messi veebilehekülg on [www.smartcityexpo.com](http://www.smartcityexpo.com/).

Smart City Expo & World Congress 2019 toimub novembris, kuupäevad täpsustuvad.

https://visiidid.ee/visit/targa-linna-e-ja-m-teenuste-mess-smart-city-expo-2019-1-30-11-2019/ Ühisstend   01.11.2019 30.11.2019   08.01.2019 Hispaania Barcelona ei Smart City Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Kairit Sikkal
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

https://www.eas.ee/events/targa-linna-e-ja-m-teenuste-mess-smart-city-expo-2019/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Kandideerimine ühisstendile algab märtsis 2019.

delegation
Ehitusmess Bygg Reis Deg 2019, 16-19.10.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Norra ehitussektori olulisimale messile Bygg Reis Deg 2019, mis toimub Norras Lillestrømis.

Bygg Reis Deg on kord kahe aasta jooksul toimuv rahvusvaheline mess, kus pakutakse lahendusi hoonete, kodude ja muude ehitiste jaoks. Valikus on lahendused alates materjalidest kuni energeetika ja kinnisvaraarenduseni.

Messi veebilehekülg on [www.byggreisdeg.no](http://www.byggreisdeg.no/).

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid järgnevatest valdkondadest:

– betoonelemendid;
– ehitusvaldkonnaga seotud tugiteenused;
– klaas ja tarvikud,
– tarkvara;
– teras ja lehtmetallid;
– puit;
– muud ehitusmaterjalid.

https://visiidid.ee/visit/ehitusmess-bygg-reis-deg-2019-16-19-10-2019/ Ühisstend   16.10.2019 19.10.2019   08.01.2019 Norra Lilleström ei Construction Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Kairit Sikkal
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

https://www.eas.ee/events/ehitusmess-bygg-reis-deg-2019/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

delegation
Allhankemess Alihankinta 2019, 24-26.09.2019 EAS ja Eesti Masinatööstuse Liit viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga allhankemessile Alihankinta 2019, mis toimub 24.-26. septembril 2019 Tamperes.

Soome suurimal allhankemessil osalevad ettevõtted metalli-, elektroonika-, plasti- ja kummitööstusest, samuti IKT-sektoris tööstuslahendustega tegelevad ettevõtted. Messil on esindatud ka valdkonna konsultatsiooniettevõtted, erinevad riiklikud ning regioonide ühisstendid. 2018. aasta messil osales ca 1000 eksponenti 20 riigist ja messi väisas 17 188 külastajat.

Messi kodulehekülg: https://www.alihankinta.fi/ .

[Ühisstendi korraldamisega tegeleb Eesti Masinatööstuse Liit](https://www.emliit.ee/et_EE). Stendipinna rendikulud kannab EAS. Stendi kujunduse, ehituse ja muud kulud tasuvad osalevad ettevõtted ühiselt.

https://visiidid.ee/visit/allhankemess-alihankinta-2019-24-26-09-2019/ Ühisstend   24.09.2019 26.09.2019   08.01.2019 Soome Tampere ei Electronics, Machinery and metal industry, Plastic industry Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Eesti Masinatööstuse Liit koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega.

Lisainformatsioon:

Triin Ploompuu
Eesti Masinatööstuse Liit
Tel +372 55 24 240
E-mail: triin@emliit.ee

https://www.eas.ee/events/allhankemess-alihankinta-2019/ Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

delegation
Kaitsetööstusmess DSEI 2019, 10-13.09.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga kaitsetööstuse messile DSEI 2019. Mess toimub 10.-13. september 2019 Londonis.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid, sõdurite varustus). 2015. aastal oli messil rohkem kui 1600 eksponenti ja 34 000 külastajat 108 erinevast riigist. Külastajatest 76% oli otsene mõju ostuotsuste langetamisele.

Messi kodulehekülg on [www.dsei.co.uk](http://www.dsei.co.uk/).

https://visiidid.ee/visit/kaitsetoostusmess-dsei-2019-10-13-09-2019/ Ühisstend   10.09.2019 13.09.2019   08.01.2019 Suurbritannia London ei Defence industry Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Kätrin Aas,
katrin.aas@eas.ee
tel: +372 627 9759

https://www.eas.ee/events/kaitsetoostusmess-dsei-2019/ Ühisstendile kandideerimine on lõppenud ja osalejad kinnitatud. delegation
Transpordi- ja logistikamess Transport Logistic 2019, 4-7.06.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele transpordi- ja logistikamessile transport logistic 2019.

Transport logistic on üle aasta toimuv transpordi- ja logistika tippmess Euroopas, kus on esindatud kogu logistikaahel.

Messile ootame osalema:
• transpordi- ja logistika sektori ettevõtteid;
• transpordi ja logistikaga seotud infosüsteemide ja –tehnoloogia tootjaid;
• kaupade liikumisega seotud ettevõtteid;
• Supply Chain Management ettevõtteid.

Eelmisel, 2017. aasta messil osales 2162 eksponenti 62 riigist ja rohkem kui 60 726 külastajat 123 riigist.

Messi kodulehekülg on [www.transportlogistic.de](http://www.transportlogistic.de/).

https://visiidid.ee/visit/transpordi-ja-logistikamess-transport-logistic-2019-4-7-06-2019/ Ühisstend   04.06.2019 07.06.2019   31.10.2018 Saksamaa München ei Logistics Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Karin Alliksaar
Tel: 6279 350
Karin.Alliksaar@eas.ee

https://www.eas.ee/events/transpordi-ja-logistikamess-transport-logistic-2019/ Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine on avatud 31. oktoobrini 2018. Osalejate arv ühisstendis on piiratud.

Kandideerimiseks palume täita elektrooniline ankeet, mis asub [siin.](https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=0OSIPBYPyU-cneddLypq3F6rHAaUjdRGp2VwxNVtbqdUMzdVS1dNQ0hSVTlHRkZFRDk5U1kwWVJOMi4u)

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.

delegation
Finantstehnoloogia mess Money 20/20 Europe 2019, 3-5.06.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga finantstehnoloogia rahvusvahelisele suurüritusele Money 20/20 Europe 2019, mis toimub Amsterdamis, Hollandis.

Money 20/20 Europe on Euroopa suurim finantstehnoloogia üritus, mis keskendub maksete ja finantsteenuste innovatsioonile. Sel aastal osales konverentsil üle 6000 osaleja 2000 ettevõttest 82 riigist.

https://visiidid.ee/visit/finantstehnoloogia-mess-money-20-20-europe-2019-3-5-06-2019/ Ühisstend   03.06.2019 05.06.2019   15.11.2018 Madalmaad Amsterdam ei Fintech Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Eesti ühisstendi projektijuht:
Piret Loorand
piret.loorand@eas.ee
tel: 627 9507

https://www.eas.ee/events/finantstehnoloogia-mess-money-20-20-europe-2019/ Kandideerimine ühsistendile on lõppenud ja osalejad kinnitatud. delegation
Biotehnoloogia mess BIO International Convention 2019, 3-6.06.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2019. Mess toimub 3-6. juunil 2019 USA-s Philadelphias.

BIO International Convention on 26.ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

https://visiidid.ee/visit/biotehnoloogia-mess-bio-international-convention-2019-3-6-06-2019/ Ühisstend   03.06.2019 06.06.2019   01.10.2018 Ameerika Ühendriigid Philadelphia ei Biotech Eesti riiklikku ühisstendi korraldab EAS

Eesti ühisstendide projektijuht:
Kairit Sikkal
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

https://www.eas.ee/events/biotehnoloogia-mess-bio-international-convention-2019/ Registreeerimine on lõppenud ja osalejad kinnitatud. delegation
Toidu- ja joogisektori mess SIAL CHINA 2019, 14-16.05.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele toiduainetööstuse messile SIAL CHINA 2019, mis toimub Hiinas, Shanghais.

SIAL China on kindlustanud oma positsiooni kui juhtiv rahvusvaheline mess toiduainetööstuse professionaalidele. Tegemist on Aasia suurima toiduinnovatsiooni messiga, mis pakub võimalust nii kohalikule kui rahvusvahelisele ettevõtlussektorile avardada turustusvõimalusi ja suurendada rahvusvahelist koostööd toiduainete- ja joogitööstuses.

Hiina majanduskasvu ümberstruktureerimise fookuses on siseriikliku tarbimise suurendamine. Trendid nagu linnastumine, sissetulekute suurenemine, laiema keskklassi tekkimine ning keskkonna- ja tervisealase teadlikkuse tõus mõjutavad tugevalt hiinlaste tarbimisvõimalusi ja –harjumusi ning tekitavad vajaduse uute toodete ja teenuste järele. Siin avanebki Eesti ettevõtetel võimalus Hiina turule sisenemiseks.

https://visiidid.ee/visit/toidu-ja-joogisektori-mess-sial-china-2019-14-16-05-2019/ Ühisstend   14.05.2019 16.05.2019   01.10.2018 Hiina Shanghai ei Food and beverages Eesti riiklikku ühisstendi korraldab EAS

Eesti ühisstendi projektijuht:
Kätrin Aas
katrin.aas@eas.ee
tel: +372 627 9759

https://www.eas.ee/events/toidu-ja-joogisektori-mess-sial-china-2019/ Registreerimine on lõppenud ja osalejad kinnitatud. delegation
Transpordi- ja logistikamess TransRussia 2019, 15-17.04.2019 EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransRussia 2019, mis toimub Moskvas.

TransRussia on rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav Venemaa suurim mess ja konverents, mis toimub Moskva messikeskuses Crocus Expo. Mess TransRussia toimub igal aastal ja see on üritus, kuhu tulevad kokku Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni. 2018. aastal osales messil TransRussia 395 eksponenti ja 27 riiki. Kokku külastas messi 16 652 osalejat 53st riigist ning 75st Venemaa regioonist.

https://visiidid.ee/visit/transpordi-ja-logistikamess-transrussia-2019-15-17-04-2019/ Ühisstend   15.04.2019 17.04.2019   01.10.2018 Venemaa Föderatsioon Moskva ei Logistics Eesti riiklikku ühisstendi korraldab EAS

Eesti ühisstendi projektijuht:
Piret Loorand
piret.loorand@eas.ee
tel: 627 9507

https://www.eas.ee/events/transpordi-ja-logistikamess-transrussia-2019/ Registreerimine on lõppenud ja osalejad kinnitatud. delegation