Smart Mobility & Smart Solutions sektori ärimissioon Saksamaale

Germany

01.11.2023 - 03.11.2023


Visit type Ärimissioon

Sector Smart Mobility

Kutsume ettevõtteid osalema Smart Mobility & Smart Solutions sektori ärimissioonil Saksamaale. Piirkonnaks on Hamburg ja selle lähiümbrus. Täpsed toimumise päevad selguvad, kuid jäävad ajavahemikku 30.oktoober - 3.november 2023.

Sisu:

  • Ärimissiooni kestus on 3 programmiga sisustatud päeva, millele lisandub lennuaeg.  Reisile eelneb ettevalmistustöö ning nõustamine.
  • Sõltuvalt Teie toote või teenuse sobivusest Saksa turule leiame igale ettevõttele üks kuni viis  individuaalset ärikohtumist sihtriigis.  Kontaktkohtumised toimuvad ametlikus ärikohtumise vormis.
  • Lisaks külastatakse innovatiivseid ettevõtteid ja atraktiivseid äripiirkondi ning viiakse läbi tegevused, mis annavad osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot.
  • Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning omama isiklikke ärikontakte, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.
Organizes
Ärimissiooni korraldab EASi ja Kredexi ühendasutus, lisainfo Karin Alliksaar
Participation

Ärimissioonil saab osaleda kuni 8 ettevõttet. Ettevõtte omaosalustasu on  500 EUR + ettevõtte tasub ise oma lennupiletite eest.

Kandideerimine on lõppenud. 

Projekti kaasrahastab  Euroopa Liit.