Allhankemess ELMIA Subcontractor 2020, 10-13.11.2020 (TOIMUB DIGITAALSELT!)

Rootsi

10.11.2020 - 13.11.2020


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Electronics, IT, Machinery, Plastics industry

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Põhja-Euroopa juhtivale allhankemessile ELMIA Subcontractor 2020,  mis toimub novembris 2020 Rootsis Jönköpingis.

ELMIA Subcontractor on näituse- ja kohtumispaik, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. Iga teine külastaja otsib messilt uusi tarnijaid, 84% külastajatest on otsustusõigusega uute tellimuste tegemiseks. 2018. aastal osales messil külastajatena üle 15 000 professionaali ning üle 1200 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis.

Messi kodulehekülg: https://www.elmia.se/en/subcontractor/ .

Ühisstendile on oodatud osalema Eesti ettevõtteid, kes esindavad erinevad tööstussektoreid:

  • metalli- ja masinatööstus,
  • plastitööstus,
  • elektroonikatööstus,
  • info- ja kommunikatsioonitehnoloogia,
  • tööstuslike teenuste ja allhanke sektor.
Korraldab

Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tiina.Tuisk@eas.ee 
tel: +372 627 9443

Osalemine

Elmia Subcontractor 2020 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks erandkorras puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. EAS katab messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutus- ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.  

ELMIA Subcontractor 2020 Eesti ühisstendil osalevad: Boomerang Cable OÜ, Nordic Armoury OÜ, Energiatehnika Ltd, Intar Metall OÜ, TB Works OÜ, Plastone OÜ, Radius Machining OÜ, HY-Tech Comp, Adrem Pärnu As, HOOB OÜ, GIAB Machining OÜ, AS Metrosert.

 

 

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.