Äridelegatsiooni visiit Singapuri, november 2022

Singapur

07.11.2022 - 11.11.2022


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Agri-tech, Artificial intelligence, Cyber security, Deep-tech, Fintech, Food Industry, IT, Smart City, Sustainability

Seoses Singapore FinTech Festival’’i ja SWITCH - Singapore Week of Innovation and Technology konverentsiga, mis toimuvad 07.-11.11.2022, valmistavad EASi ja KredExi ühendasutus ning Eesti Suursaatkond Singapuris ette visiiti Singapuri.

Visiidi eesmärgiks on Eesti ja Singapuri ettevõtete ja -organisatsioonide vahelise koostöö arendamine. Programmis on eelpool mainitud sündmuste külastamine, äriseminar, erinevate ettevõtete ja organisatsioonide esindajatega kohtumised ning võimalusel/soovi korral B2B kohtumised.

Delegatsiooniga oodatakse liituma Eesti fintech’i,  deep-tech’i, tehisintellekti, küberkaitse, toidu-, agri-tech’i, jätkussuutlikkuse (sh energia optimeerimine) ja targa linna sektorite esindajad.

Äridelegatsiooni programmi koostamisel võtame arvesse kaasatulevate, eelpool nimetatud sektorite, ettevõtete profiile ning huve.

Korraldab
Krista Mihkelsaar
Korraldaja email
Osalemine

Visiidil osalemise kulud (majutus, lennukipiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal endal tasuda. Lennuplaani ja majutuse info anname teada esimesel võimalusel.

NB! Hoiame end kursis võimalike muutustega COVID-19 leviku ja kehtivate piirangutega Singapuris ning vajadusel oleme valmis muudatusteks visiidi korraldamisel.

Oled ettevõtte esindaja?
Visiidil osalemiseks logi sisse või registreeri.