Äridelegatsiooni visiit Singapuri, 02.-04.11.2022

Singapur

02.11.2022 - 04.11.2022


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Finance, Fintech

Seoses Singapore FinTech Festival’’i konverentsi toimumisega 02.-04.11.2022, valmistavad EASi ja KredExi ühendasutus ning Eesti Suursaatkond Singapuris ette visiiti Singapuri.

Visiidi eesmärgiks on Eesti ja Singapuri ettevõtete ja -organisatsioonide vahelise koostöö arendamine. Programmis on eelpool mainitud sündmuse külastamine, äriseminar, erinevate ettevõtete ja organisatsioonide esindajatega kohtumised ning võimalusel/soovi korral B2B kohtumised.

Delegatsiooniga oodatakse liituma vaid Eesti fintech’i,  green-finance'i, finantsteenuste ja panganduse esindajad.

Äridelegatsiooni programmi koostamisel võtame arvesse kaasatulevate, eelpool nimetatud sektorite, ettevõtete profiile ning huve.

Äridelegatsiooniga liituvatele ettevõttetele korraldatakse kaks kuni neli füüsilist B2B individuaalset kohtumist, lähtudes osaleva ettevõtte huvist. B2B individuaalsete kohtumiste eesmärk on tekitada huvi oma ettevõtte vastu ja luua tugevaid kliendikontakte, millest võib välja kasvada perspektiivikas kliendisuhe või partnerlus.

B2B kohtumistel osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). VTA ettevõtte kohta ei ületa 1848 EUR.

Korraldab
Krista Mihkelsaar
Korraldaja email
Osalemine

Visiidil osalemise kulud (majutus, lennukipiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal endal tasuda. Lennuplaani ja majutuse info anname teada esimesel võimalusel.

NB! Hoiame end kursis võimalike muutustega COVID-19 leviku ja kehtivate piirangutega Singapuris ning vajadusel oleme valmis muudatusteks visiidi korraldamisel.