Ärimissioon Indiasse IKT sektori ettevõtetele Bengaluru Tech Summit 2024 külastusega

India - Bengaluru, Hyderabad

18.11.2024 - 22.11.2024


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor IT

Kutsume info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) sektori ettevõtteid osalema India ärimissioonil. Ärimissiooni eesmärk on sihtturu konkreetsete piirkondade ärivõimaluste ja sektoriga tutvumine ning uute või täiendavate ärikontaktide loomine.

Külastatavad linnad on Bengaluru (Karnataka osariik)ja Hyderabad (Telangana osariik). Ärimissiooni raames külastatakse üritust Bengaluru Tech Summit 2024.

  • Ärimissiooni kestus on 5 programmiga sisustatud päeva (18.-22.11.2024), millele lisandub lennuaeg. Eelneb ettevalmistustöö ning nõustamine.
  • Ärimissiooni 3 päeva on Bengalurus ja 2 päeva on Hyderabadis.
  • Ärimissiooni kohapealsed tegevused ja kohtumised on suunatud IKT sektori ettevõtetele, andes osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot, soodustades suhtlemist ja suhete loomist teiste oluliste turutegijatega ning luues täiendavaid ärivõimalusi.
  • Igale ettevõttele organiseeritakse ärikohtumisi sihtriigis.
  • Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest sihtturul ning omama uusi ärikontakte, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.
  • Töökeeleks on inglise keel (vajadusel organiseeritakse ka tõlge inglise-​hindi-inglise)
Korraldab
Ärimissiooni korraldab EAS, lisainfo Anneli Arm
Korraldaja email
Osalemine

Omaosalustasu: Väike-​​ ja keskmise suurusega ettevõte 1000 EUR (km ei lisandu). Suurettevõte 1500 EUR (km ei lisandu). Osalejad tasuvad ise oma lennupiletite eest.
Kohapealsed programmiga seotud kulud s.h. majutus sihtriigis, katab EAS.

Kandideerimine on avatud kuni 13.05.2024. Lisainfo ja avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja KREDEX´i ühendasutuse veebilehelt: Ärimissioon Indiasse IKT sektori ettevõtetele Bengaluru Tech Summit 2024 külastusega – EASi ja KredExi ühendasutus

Ärimissiooni kaasrahastab Euroopa Liit.