Ärimissioon Indiasse puidusektori ettevõtetele

India - Kandla, Mumbai

10.06.2024 - 14.06.2024


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Wood Industry

Kutsume Eesti puiduettevõtjaid osalema India ärimissioonil. Ärimissiooni üldine eesmärk on sihtturu konkreetse piirkonna ärivõimaluste ja sektoriga tutvumine ning uute või täiendavate ärikontaktide loomine. Kitsamas fookuses on tutvuda India puidudisaini arhitektuuri tulevikutrendidega ning saada kontakti puidusektori otseostjate ja maaletoojatega.
Külastatavad linnad on Kandla (Gujarati osariik) ja Mumbai (Maharashtra osariik).

Ärimissiooni esialgne programm:

  • Ärimissiooni kestus on 5 järjestikkust programmiga sisustatud päeva 10.-14.06.2024, millele lisandub lennuaeg (sihtriiki saabutakse hiljemalt kontaktreisile eelneval päeval ehk 0-​päeval).
  • Ärimissiooni esimesed 2 päeva on Kandlas (10.-11.06.2024), 12.06.2024 lendab grupp Kandlast Mumbaisse ja ja 2 viimast päeva on Mumbais (13.-14.06.2024). Ärimissioon lõppeb Mumbais.
  • Äriseminar Mumbais, kuhu ettevõtja saab kutsuda külalisi (olemasolevaid ja uusi kliente) ning kuhu lisaks kutsume sektori jaoks olulised India ettevõtted, sh ka sisekujundajad, arhitektid ja maaletoojad, lisaks erialaliidud ja riigiametnikud. Seminaril tutvustame Eestit, sektorit ja Eesti ettevõtteid. Seminari pikkus on ca 90 minutit.
  • Seminarile järgneb vastuvõtt, kus osaleb võimalusel ka Eesti suursaadik Indias.
  • Ärimissioonil organiseeriakse individuaalsed B2B kohtumised, ühiskülastused, ettevõtete külastused. Ettevõttele korraldatakse 1 kuni 5 füüsilist individuaalset B2B kohtumist potentsiaalsete klientidega lähtudes osaleva ettevõtte poolt kinnitatud potentsiaalsete klientide nimekirjast.
Korraldab
Ärimissiooni korraldab EAS, lisainfo Anneli Arm
Korraldaja email
Osalemine

Osalemistasu: Väike-​​ ja keskmise suurusega ettevõte 1000 EUR, suurettevõte 1500 EUR. Lisaks tasuvad osalejad oma lennupiletite maksumuse Indiasse.
Muud programmiga seotud kulud sihtriigis katab EAS.

Kandideerimine on lõppenud.

Ärimissiooni kaasrahastab Euroopa Liit.