Tagasi kaardi juurde

Biotehnoloogia mess BIO International Convention 2020, 8.-11.06.2020

Millal 05.06.2020 - 08.06.2020

Koht San Diego

Sektor Biotech

Visiidid.ee

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2020. Mess toimub 8-11. juunil 2020 USA-s San Diegos.

BIO International Convention on 27.ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid. 2018. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 18 000  külastaja 67 erinevast riigist.

Messil esindatud valdkonnad:

Ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

 Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/

Korraldab

Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:
Piret Loorand
Eesti ühisstendide projektijuht
piret.loorand@eas.ee 
tel: +372 627 9507

Osalemine

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond