China International Fair for Trade in Services 2022

Hiina - Peking

01.09.2022 - 30.09.2022


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Other

Viime ettevõtted Eesti ühisstendiga Pekingis toimuvale China International Fair for Trade in Services (CIFTIS) messile, mis toimub septembris 2022 Pekingis, Hiinas. CIFTIS on üks suuremaid "Trade in Services" messe maailmas, kus 2020 aastal osales 22 000 ettevõtet 148 erinevast riigist ja külastajaid oli 385 000.

Seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas kehtivad endiselt ranged reisipiirangud Hiina, selle tõttu peaksid ettevõtted ühisstendile kandideerides arvestama võimalusega, et Eestist inimesed Hiina reisida ei saa. Eesti ettevõtteid ühisstendil peaksid esindama nende Hiina esindajad/tõlgid/koostööpartnerid vms. Rohkem infot reisimise kohta leiad SIIT!

Täpsem messi info http://www.ciftis.org/

Korraldab
Eesti ühisstendi organiseerib EAS, projektijuht on Kätrin Aas
Korraldaja email
Osalemine

Osalemistasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (koos km-ga).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti

Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kandideerimine kuni 20. veebruar 2022, avalduse saab täita EASi veebilehel https://www.eas.ee/events/ciftis2022/