China International Import Expo 2022

Hiina - Shanghai

05.11.2022 - 10.11.2022


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Other

Viime ettevõtted Eesti ühisstendiga Shanghais toimuvale China International Import Expo 2022 messile. Hiina rahvusvahelise Import Expo  näol on tegu Hiina presidendi Xi Jinpingi algatusega toetamaks kaubanduse liberaliseerimist, globaliseerimist ning avamaks Hiina turg kogu maailmale. Messile ja ärifoorumile oodatakse osalema enam kui 100 riigi esindajaid ning seda nii ettevõtete kui ministrite tasemel.

Seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas kehtivad endiselt ranged reisipiirangud Hiina, selle tõttu peaksid ettevõtted ühisstendile kandideerides arvestama võimalusega, et Eestist inimesed Hiina reisida ei saa. Eesti ettevõtteid ühisstendil peaksid esindama nende Hiina esindajad/tõlgid/koostööpartnerid vms. Rohkem infot reisimise kohta leiad SIIT!

Täpsem messi info www.ciie.org/zbh/en/ 

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, projektijuht on Kätrin Aas
Korraldaja email
Osalemine

Osalemistasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (koos km-ga).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti

Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine kuni 20. märts 2022. Kandideerimisavalduse saate täita EASi veebilehel SIIN.