Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Suti ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Hollandisse, 04.-05.04.2022

Madalmaad - Amsterdam, Eindhoven

04.04.2022 - 05.04.2022


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Deep-tech, Other

Ette valmistamisel on ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Suti visiit koos saatva äridelegatsiooniga Hollandisse, 04.-05.04.2022. Delegatsiooniga ootame liituma ettevõtteid, kelle tegevusvaldkondadeks on deep-tech, green transition ja triple helix model.  Kahepäevase visiidi ajal toimuvad ettevõtete külastused, võrgustike loomise üritused ja võimalusel B2B kohtumised. Esialgne programm on järgmine: 04.04 lend Tallinn – Amsterdam Kohtumised/külastused Amsterdamis Sõit Eindhovenisse 05.04 Programm Eindhovenis

Korraldab
Krista Mihkelsaar, EAS
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutused, lennukipiletid, reisikindlustus ja vajadusel PCR testimised) tuleb igal osalejal ise tasuda.

Kohtade arv delegatsioonis on piiratud ning seoses võimalike covid-19 piirangutega, jätab EAS endale õiguse kinnitada äridelegatsiooni nimekiri peale registreerimise lõppemist.

NB! Arvestame jätkuvalt covid-19 leviku ja tekkida võivate piirangutega Hollandis ning kui piirangud või olukord nõuavad, võib osutuda vajalikuks visiidi korralduse muutmine või tühistamine.