Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Suti ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Rootsi, 19.-20.04.2022

Rootsi - Stockholm

19.04.2022 - 20.04.2022


Visiidi tüüp Visiit

Sektor Fintech

Seoses Stockholmi Fintech Week  konverentsiga, mis toimub 19.-22.04.2022, valmistavad majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, EASi ja KredExi ühendasutus ning Eesti Suursaatkond Rootsis ette ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Suti visiiti Rootsi.

Delegatsiooniga oodatakse liituma Eesti fintech sektori esindajaid, eelkõige regtech’i, core banking’u, kindlustuse, imapct fintech’i ja küberjulgeoleku valdkonnast ning fintech investoreid.

Visiidi eesmärk on Sthlm Fintech Week’i külastamine, mille raames toimuvad kümme fintech sektori üritust, kattes teemasid alates regulatsioonidest kuni detsentraliseeritud rahanduseni. Üritus pakub võrgustumise võimalusi, laval on eksperdid, kes räägivad sellistel teemadel nagu BNPL and Embedded Finance, PayTech, RegTech, Combating the Dark Side of Fintech, Ecosystem Banking, küberjulgeolek, Impact Driven Fintech ja jätkusuutlikkuse trendid.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, EASi ja KredExi ühendasutus ning Eesti Suursaatkond, korraldavad 19. aprillil eksklusiivse networking vastuvõtu ministrit saatvale äridelegatsioonile, Rootsi finantssektori ja Rootsi fintech ettevõtete esindajatele.

Korraldab
Krista Mihkelsaar, projektijuht
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutused, lennukipiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. 

EASi poolt korraldatakse Stockholm Fintech Week'i piletid (1 pilet ettevõtte kohta). 

Seoses võimalike covid-19 piirangutega, jätab EAS endale õiguse kinnitada äridelegatsiooni nimekiri peale registreerimise lõppemist.

NB! Arvestame covid-19 leviku ja võimalike piirangutega Rootsis ning kui piirangud või olukord nõuavad, võib osutuda vajalikuks visiidi korralduse muutmine või tühistamine.