Ettevõtlus- ja infoteholoogiaminister Andres Suti ja teda saatva delegatsiooni visiit San Franciscosse sündmuse Bifrost Summit raames

Ameerika Ühendriigid - San Francisco

14.03.2022 - 16.03.2022


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Artificial intelligence

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt külastab 14.-16. märts San Francisco Bay Area piirkonda. Temaga liitub väga piiratud koosseisus äridelegatsioon, mille fookuseks on masinõpe ning tehnisintellekt. 14.-18. märts toimub Silicon Valley piirkonnas Põhjamaade startup fookusega sündmus Bifrost Summit, milles saab osaleda neli valitud delegatsioonis osalevat ettevõtet. Bifrost Summit toob kokku kuni 30 Põhja- ja Baltimaade startupi ning võtmeisikud Bay Area piirkonnast. Eesmärgiks on aidata ettevõtetetel endi võrgustikke laiendada, luua võimalusi partnerluste ning koostöö jaoks Põhja- ja Baltimaade ning Silicon Valley vahel. 

Huvi korral palume esitada taotlus nii visiidid.ee keskkonnas kui täita ka SEE vorm 31. jaanuariks 2022. 

Korraldab
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus, Martiina Putnik
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutus, lennupiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. 

Seoses COVID-19 piirangutega, jätab Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus endale õiguse kinnitada äridelegatsiooni nimekiri peale registreerimise lõppemist.

NB! Arvestame COVID-19 leviku ja piirangutega Ameerika Ühendriikides ning kui piirangud või olukord nõuavad, võib osutuda vajalikuks visiidi korralduse muutmine või tühistamine.