Kontaktreis Saksamaale: masina-, metalli- ja elektroonikatööstus ning digitaalsed tööstuslahendused, 26-28.10.2020 (TOIMUB DIGITAALSELT!)

Saksamaa

26.10.2020 - 28.10.2020


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Electronics, IT, Machinery

Kutsume ettevõtjaid osalema Industry 4.0 kontaktreisil. Kontaktreisi piirkondadeks on Baden-Württemberg, Baierimaa ja Nordrhein-Westfalen. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Kohtumised toimuvad ametlikus ärikohtumise vormis, kõigile ettevõtetele samal ajal. Lisaks külastatakse sihtriigi piirkonna innovatiivset ettevõtet või atraktiivset äripiirkonda ning viiakse läbi tegevused, mis annavad osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti oluliseks eeliseks.

Kontaktreisi kestvus on 3 päeva. Hetkel on teada kontaktreisi toimumise periood - juuni esimene pool. Täpsed kuupäevad selguvad lähiajal.

EASi koostööpartner kontaktreisi läbiviimisel on Saksa-Balti Kaubanduskoda

Korraldab

Saksamaa kontaktreisi korraldab EAS koostöös Saksa-Balti Kaubanduskojaga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
tiina.tuisk@eas.ee
+372 6279443

Osalemine

Saksamaa kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet (igast ettevõttest 1 esindaja), metalli- ja masinatööstuse, elektroonika ning tööstuse digitaliseerimisega seotud IT lahenduste valdkonnast.

Saksamaa kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupiletite eest.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis ( sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kandideerimine kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.