Kontaktreis Saksamaale puidusektori ettevõtetele, 23-25.11.2020 (TOIMUB DIGITAALSELT!)

Saksamaa

23.11.2020 - 25.11.2020


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Wood Industry

Kutsume puidusektori ettevõtteid osalema Saksamaa kontaktreisil. Kontaktreisi piirkondadeks on Baden-Württemberg ja Baierimaa. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Kohtumised toimuvad ametlikus ärikohtumise vormis, kõigile ettevõtetele samal ajal. Lisaks külastatakse sihtriigi piirkonna innovatiivset ettevõtet või atraktiivset äripiirkonda ning viiakse läbi tegevused, mis annavad osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti oluliseks eeliseks.

Kontaktreisi kestvus on 3 päeva. Hetkel on teada kontaktreisi toimumise periood - aprilli lõpp või mai algus. Täpsed kuupäevad selguvad lähiajal.

EASi koostööpartner  kontaktreisi läbiviimisel on Saksa-Balti kaubanduskoda

Korraldab

Saksamaa kontaktreisi korraldab EAS koostöös Saksa-Balti Kaubanduskojaga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
tiina.tuisk@eas.ee
+372 6279 443

 

 

Osalemine

Saksamaa kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet (igast ettevõttest 1 esindaja), puidu- ja puitmajade sektorist ning targa maja lahenduste valdkonnast.

Saksamaa kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupiletite eest. Arve osalustasu ja lennupiletite eest esitab Saksa-Balti Kaubanduskoda.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kandideerimine kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.