Kõrgetasemeline visiit Hiina Rahvavabariiki 14.-17.05.2019

Hiina

14.05.2019 - 17.05.2019


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

VIP külaline Maaeluminister

Sektor Agriculture, Food Industry

Planeerimisel on kõrgetasemeline visiit Hiina Rahvavabariiki maaeluministri juhtimisel.

14. – 15. mail 2019 toimub Hangzhous KIE 16+1 riikide põllumajandusministrite kohtumine „The Fourth China-CEEC Agriculture Ministers Meeting“, koostööfoorum „The Fourteenth China-CEEC Agro-trade and Economic Cooperation Forum“ ning tee ja mittealkohoolsete jookide mess „The Third China International Tea Expo“.

Esialgsete plaanide kohaselt külastatakse Hangzhoud ja Shanghaid. Hangzhous osaletakse ministrite kohtumise avatseremoonial ja vastavatel kohtumistel, koostööfoorumil ning külastatakse teemessi. Foorumi raames on loodud ka B2B kohtumiste ala ettevõtetele ja erialaorganisatsioonidele.

Ettevõtetel on võimalik võtta messist osa eksponendina (tee, mittealkohoolsed joogid). Registreerimine kestab kuni 10. aprillini 2019.

Sahanghais külastatakse rahvusvahelist toiduainetööstuse messi SIAL China, kus EAS-i korraldatava Eesti ühisstendiga osaleb üheksa Eesti ettevõtet.

Korraldab

Maaeluministeerium

Kristiina Lillestik

Välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna nõunik

Telefon: 6256180

E-post: kristiina.lillestik@agri.ee

Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud tuleb katta ettevõttel (majutus, lennupiletid, kohapealne transport). Osavõtt koostööfoorumist ning messist on tasuta.