Meretööstuse ärimissioon Saksamaale

Saksamaa - Hamburg

22.05.2023 - 26.05.2023


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Marine

Selle aasta Saksamaa ärimissiooni keskseks teemaks on Maritime 4.0 ja Offshore. Eesmärk on tutvumine ärivõimalustega saksa laevaehituse ja meretööstuse sektoris ning uute või täiendavate ärikontaktide saamine.  Ärimissiooni piirkonnaks on Hamburg. Ärimissioon toimub kolmel päeval nimetatud ajavahemikul. Täpsed toimumise päevad selguvad.

Korraldusest:

  • Ärimissiooni kestus on 3 programmiga sisustatud päeva, millele lisandub lennuaeg.  Reisile eelneb ettevalmistustöö ning nõustamine.
  • Ärimissiooni keskseks sündmuseks on 23. mail 2023 Hamburgis toimuv Maritime 4.0 konverents.
  • Sõltuvalt Teie toote või teenuse sobivusest Saksa turule leiame igale ettevõttele üks kuni viis  individuaalset ärikohtumist sihtriigis.  Kontaktkohtumised toimuvad ametlikus ärikohtumise vormis Maritime 4.0 konverentsi raames.
  • Lisaks külastatakse innovatiivseid ettevõtteid ja atraktiivseid äripiirkondi ning viiakse läbi tegevused, mis annavad osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot.
  • Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning omama isiklikke ärikontakte, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.

 

Korraldab
Ärimissiooni korraldab EASi ja Kredexi ühendasutus, lisainfo Karin Alliksaar
Korraldaja email
Osalemine

Ärimissiooni sihtrühm on Eesti ettevõte, kes on Maritime 4.0 või Offshore sektorist, aga kohtade olemasolul ka laevaehituse või meretööstuse sektorist üldiselt. Osaleda saab kuni 8 Eesti ettevõtet (igast ettevõttest kuni 2 esindajat). Ettevõtte omaosalus on 500 eurot + lennupiletite kulu.

Kandideerimine on lõppenud.  

Saksamaa ärimissiooni rahastab Euroopa Liit.