Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Andres Suti ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Pariisi

Prantsusmaa - Pariis

08.06.2021 - 09.06.2021


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Cyber security

Ette valmistamisel on ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Suti ja teda saatva küberturvalisusele suunatud äridelegatsiooni visiit Prantsusmaale, mille eesmärgiks on Eesti – Prantsuse ettevõtete vahelise koostöö arendamine

Visiidi raames külastatakse Pariisi kübernädalat, Digital transformation | Paris Cyber Week | Europe ning Eesti Saatkonnas toimub Eesti - Prantsuse küberturvalisuse teemaline ümarlaud. Eesti ettevõtetel on võimalus kohtuda potentsiaalsete Prantsuse partnerite ja suurkorporatsioonidega.  

Korraldab
Krista Mihkelsaar, EAS
Korraldaja email
Osalemine

Seoses Prantsusmaal kehtivate koroonapiirangutega, on äridelegatsiooni liikmete arv piiratud ning EAS jätab endale õiguse kinnitada äridelegatsiooni nimekiri peale registreerimise lõppu. 

Visiidil osalemise kulud (majutus, lennukipiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. Lennuplaani ja majutuse info anname teada esimesel võimalusel.

NB! Hoiame igapäevaselt end kursis COVID-19 leviku ja piirangutega Prantsusmaal ning vajadusel peame olema valmis muudatusteks visiidi korraldamisel.