Singapuri ärimissioon merenduse sektori ettevõtetele koos Singapore Maritime Week`i külastusega

Singapur

15.04.2024 - 19.04.2024


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Marine

Kutsume merenduse sektori ettevõtteid osalema Singapuri ärimissioonil! Ärimissiooni eesmärk on Singapuri ärivõimaluste ja merendussektoriga tutvumine ning ärikontaktide loomine. Visiidi raames külastatakse ka Singapore Maritime Week´i 2024, mis on iga-​aastane rahvusvahelise merenduskogukonna kokkusaamiskoht, kus keskendutakse meretööstuse võtmeküsimustele ning vahetatakse ideid sektori edasiviimiseks ja innovatsiooniks.

  • Ärimissiooni kestus on 5 programmiga sisustatud päeva (15.-19.04.2024) millele lisandub lennuaeg.  Kohapealsele programmile eelneb ettevalmistustöö ning nõustamine.
  • Ärimissiooni kohapealsed tegevused ja kohtumised on suunatud merenduse valdkonna ettevõtetele, andes osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot, soodustades suhtlemist ja suhete loomist teiste oluliste turutegijatega ning luues täiendavaid ärivõimalusi.
  • Igale ettevõttele organiseeritakse programmi raames 3 kuni 5 individuaalset ärikohtumist sihtriigis, mis on eelnevalt osaleja poolt kinnitatud. Lisaks sellele loome jooksvalt programmi vältel osalejatele võimalusi täiendavateks kohtumisteks.
  • Ärimissiooni raames külastatakse 3-l päeval Singapore Maritime Week`i 2024, et saada osa kõrgetasemelisest programmist ja networking üritustest.
  • Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Singapuris (ja Kagu-​Aasia regioonis laiemalt) ning omama uusi ärikontakte, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.
Korraldab
Ärimissiooni korraldab EAS, lisainfo Tiina Truuväärt
Korraldaja email
Osalemine

Osalemistasu väike-​ ja keskmise suurusega ettevõttele on 1000 EUR, suurettevõttele 1 500 eurot, osalejad tasuvad ka ise oma lennupiletite eest.
Sihtriigis on osalejale kaetud majutus, programmi raames toimuvad transfeerid, ühised lõuna-​ja õhtusöögid ning sissepääs SMW 2024 üritustele.

Kandideerimine ärimissioonile on lõppenud.

Ärimissiooni kaasrahastab Euroopa Liit.