Tehnoloogiatööstuse mess GITEX 2024

Araabia Ühendemiraadid - Dubai

14.10.2024 - 18.10.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Cyber security, e-governance, Ed-tech, Health-tech, IT, Smart City, Smart Mobility

EAS koostöös Välisministeeriumiga viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele tehnoloogiatööstuse messile GITEX 2024.

GITEX 2024 messil digikomponendiga füüsilise esitlusala korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti ettevõtluskeskkonda ja luua Eesti ettevõtetele võimalused oma  toodete/teenuste tutvustamiseks. Ühisstendi kujundamisel lähtutakse Eesti brändi põhimõtetest ja juhistest.
Ühisstendile ootame Eesti tehnoloogia ettevõtteid, mis pakuvad teenuseid ja tooteid e-​Identity, Cyber security, Health-tech, e-​Education, e-​Governance, Smart city ja smart mobility valdkonnas

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Kati Borkman
Korraldaja email
Osalemine
  • Osalustasu väikese ja keskmise suurusega ettevõtte kohta on 3000 eurot ning suurettevõtte kohta 4000 eurot (käibemaksu ei lisandu).
  • Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​ ja kommunikatsioonitegevusi.
  • Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutus-​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

 

Kandideerimine on lõppenud. 

Ühisstendi kaasrahastatakse Euroopa Liidu Taaste- ja vastupidavusrahastu „NextGenerationEU“ vahenditest.