Tervishoiu mess Arab Health 2025

Araabia Ühendemiraadid - Dubai

27.01.2025 - 30.01.2025


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Health-tech

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele tervishoiu messile Arab Health 2025, mis toimub 27. jaanuar – 30. jaanuar 2025 Dubais, Araabia Ühendemiraatides.

Arab Health 2025 messil digikomponendiga füüsilise esitlusala korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti ettevõtluskeskkonda ja luua Eesti ettevõtetele võimalused oma  toodete/teenuste tutvustamiseks. Ühisstendi kujundamisel lähtutakse Eesti brändi põhimõtetest ja juhistest.

Ühisstendile ootame kandideerima tervise-​ ja meditsiinitehnoloogia valdkonnas tegutsevaid Eesti ettevõtteid.

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Kati Borkman
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu väikese ja keskmise suurusega ettevõtte kohta on 3000 eurot ning suurettevõtte kohta 4000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

  • Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​ ja kommunikatsioonitegevusi.
  • Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutus-​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

 

Kandideerimine on avatud kuni 14.06.2024. Avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt Ühisstend rahvusvahelisel tervishoiu messil Arab Health 2025 – EASi ja KredExi ühendasutus

 

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liit.