Toidusektori ettevõtete kontaktreis Hiina ja kõrgetasemeline visiit

Hiina

02.11.2019 - 08.11.2019


Visiidi tüüp Kontaktreis, Visiit

Delegatsioon 8 Eesti toidu- ja joogisektori ettevõtet

VIP külaline Maaeluminister

Sektor Food Industry

Maaeluministeerium korraldab toidusektori ettevõtjatele kontaktreisi Hiina. Maaeluministeeriumi koostööpartner Hiina kontaktreisi korraldamisel on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

Kontaktreisi raames korraldatakse igale osalevale ettevõtjale individuaalsed ärikohtumised sihtriigis (vähemalt 3), mis eelnevalt kooskõlastatakse osalejaga. Lisaks korraldatakse sihtriigis kohapeal sihtturgu tutvustav seminar, ettevõttekülastus ja külastatakse messi China International Import Expo. Kontaktreisi osaks on ka võrgustumisüritused nii enne reisi kui ka selle vältel.

Planeerimisel on ka maaeluministri visiit juhtimaks ettevõtete delegatsiooni.

Korraldab

Mariann Roos, Maaeluministeerium. Tel 625 6245, mariann.roos@agri.ee

Osalemine

Käesoleva pakkumise raames saab kontaktreisil osaleda kaheksa Eesti toidusektori ettevõtjat. Kontaktreisil osaleb igast ettevõttest üks esindaja.

Pakkumine katab kohapealse transpordi kogu kontaktreisi vältel, B2B kohtumised, vajadusel tõlgi osaluse ärikohtumistel, sihtturuseminari, ettevõttekülastused, ametlikud õhtusöögid, Eesti vastuvõtu ning messipääsmed.

Hiina kontaktreisil ei ole osalustasu. Ettevõtjad kannavad lennupiletite (sh Peking-Shanghai), reisikindlustuse, viisa ja majutuse kulu sihtriigis. Lennud ja majutuse aitab organiseerida Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, arve esitatakse osalejale.

Kandideerimine kontaktreisile on lõppenud.