Ärimissioon Vietnamisse IKT sektori ettevõtetele

Vietnam

04.11.2024 - 08.11.2024


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor IT

Kutume ettevõtteid osalema Vietnami ärimissioonil. Sihtrühmaks on väikese ja keskmise suurusega info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) sektori ettevõtted:

  • kus ettevõttel või selle omanikul on eelnev ekspordikogemus;
  • kelle jaoks Aasia regioon ei ole uus, aga kes soovib paremini aru saada oma toote/teenuse võimalustest selles riigis, või kelle eesmärgiks on sihtturu või sihtturu konkreetse sektori põhjalikum tundmaõppimine ja täiendavate ärikontaktide saamine;
  • kellel on olemas ekspordivõimekus ja kohene valmisolek oma toote/teenuse valitud sihtriiki eksportimiseks

 

Ärimissiooni kestus on 5 programmiga sisustatud päeva (04.-08.11.2024) millele lisandub lennuaeg. Eelneb ettevalmistustöö ning nõustamine.

  • Ärimissiooni kohapealsed tegevused ja kohtumised on suunatud IKT sektori ettevõtetele, andes osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot, soodustades suhtlemist ja suhete loomist teiste oluliste turutegijatega ning luues täiendavaid ärivõimalusi.
  • Igale ettevõttele organiseeritakse ärikohtumisi sihtriigis.
  • Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest sihtturul ning omama uusi ärikontakte, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.
  • Töökeeleks on inglise keel (vajadusel organiseeritakse ka tõlge inglise-​vietnami-inglise).

 

Korraldab
Ärimissiooni korraldab EAS, lisainfo Ilaria Perla
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu: väike-​​ ja keskmise suurusega ettevõte 1 000 EUR (KM ei lisandu), suurettevõte 1 500 EUR (KM ei lisandu). Lisaks tasuvad osalejad oma lennupiletite eest.

Kandideerimine on avatud kuni 30.06.2024. Lisainfo ja avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja Kredexi veebilehelt: Ärimissioon Vietnamisse IKT sektori ettevõtetele – EASi ja KredExi ühendasutus

Ärimissiooni kaasrahastab Euroopa Liit.