Miks me korraldame visiite? Mis on visiit?

Visiidid.ee

Ärivisiitide eesmärgiks on tutvustada Eestit kui atraktiivset välisinvesteeringute sihtkohta ja usaldusväärset ekspordipartnerit ning aidata kaasa riigi poolt seatud pikemaajaliste eesmärkide täitmisele.  Eestist väljaminevate visiitide korraldamine on oluline töövahend Eesti ettevõtete globaalse ambitsiooni elluviimisel, Eesti ettevõtluse toetamise ja edendamise tarvis nii uutele turgudele sisenemisel kui ka uute investeeringute Eestisse toomisel.

  • Riigivisiit
  • Ametlik visiit
  • Töövisiit
  • Kontaktreis
  • Ühisstendid ärimessidel

Riigivisiit

Kõrgetasemelisim visiit kahe riigi vaheliste heade suhete väljendamiseks. Visiit toimub vastu võtva riigi kõrgeima riigijuhi kutsel. Delegatsiooni juhib Vabariigi President, äridelegatsioon on enamasti osa visiidist, kuid mitte alati.

Ametlik visiit

Enimlevinuim visiidi vorm, mis toimub valitsusjuhi esmakordse külaskäigu puhul riiki. Delegatsiooni juhib peaminister, äridelegatsioon on osa visiidist, kuid mitte alati.

Töövisiit

Lühiajaline visiit, kus kohtutakse külastatava riigi samal tasemel asetseva riigiametnikuga. Äridelegatsioon võib olla osa visiidist, kuid ei ole kohustuslik.

Kontaktreis

Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mis aitab ettevõttel saada sihtriigis esmased ärikontaktid ning selgema teadmise, millised on tema toote/teenuse võimalused konkreetsel välisturul.

Kontaktreisidele registreerumine käib läbi EAS kodulehe.

Ühisstend ärimessidel

Riiklikud ühisstendid  aidata Eesti ettevõtetel välisturgudel edu saavutada ning loovad väga head võimalused uute kontaktide leidmiseks ning oma toodete ja teenuste otseturunduseks sihtturu edasimüüjatele ja tarbijatele.

Ühisstendidele registreerumine käib läbi EAS kodulehe.