Astronautika mess International Astronautical Congress 2024

Itaalia - Milano

14.10.2024 - 18.10.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Cyber security, Space-tech

Viime ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele astronautika kongressile International Astronautical Congress 2024 (IAC) mis toimub 14. – 18. oktoober 2024  Milanos, Itaalias!

Ühisstendile ootame kandideerima ettevõtteid, kes soovivad pakkuda kosmose valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, kaamerad ja muud tehnoloogilised lahendused).

IAC 2024 messil osaleme väiksema Eesti ühisstendiga (40m2), kus ei ole igal ettevõttel oma töökohta. Ühisstendil on väljas ettevõtete näidised, ühiseks kasutamiseks presentatsiooniala ja kohtumiste ala.

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Kätrin Aas
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu väikese ja keskmise suurusega ettevõtte kohta on 1500 eurot ning suurettevõtte kohta 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​ ja kommunikatsioonitegevusi.

Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutus-​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile avatud kuni 10. märts 2024! Avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt: Astronautika mess International Astronautical Congress 2024 – EASi ja KredExi ühendasutus

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liit.