Austria kontaktreis, 11-13.06.2019

Austria

11.06.2019 - 13.06.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Other

EAS kutsub ettevõtjaid Austria kontaktreisile Viini ja selle lähiümbrusesse. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning osaleja peab olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks väljaspool Viini asuvasse piirkonda. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Austrias ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti eeliseks.  

Korraldab

Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

Osalemine

Austria kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Kontaktreisile ootame eelkõige kandideerima ettevõtteid masinatööstusest, puidusektorist, IT valdkonnast (nt. erinevad IT -lahendused teenusepakkujatele), kuna just nendes valdkondades näeme ettevõtetel Austrias häid ärivõimalusi. Kuid  kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondadest.

Austria kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway Baltic. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus,lennujaama transfeerid, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kandideerimine Austria kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.