Biotehnoloogia mess BIO Digital 2020, 8.-11.06.2020

Ameerika Ühendriigid

08.06.2020 - 11.06.2020


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Biotech

 

EAS plaanis ettevõtted viia Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2020 USA-sse San Diegosse. Seoses Covid-19 pandeemiaga on mess ümber korraldatud virutaalseks kohtumiseks nimega BIO Digital

BIO International Convention on üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob alati kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Olukorras, kus reisimine on raskendatud, kuid biotehnoloogia roll on olulisem kui kunagi varem ning vajalikud on head koostöösuhted ettevõtete, teadlaste ja valitsuste vahel, soovib BIO pakkuda samadeks kohtumisteks online-keskkonda. Ürituse raames on võimalik 4x24 tunni jooksul pidada One-on-One Partneringi raames kohtumisi, osaleda aktuaalseid teemasid käsitlevatel e-õppe sessioonidel ning esineda enda ettevõtet tutvustava esitlusega. 

2018. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 18 000  külastaja 67 erinevast riigist.

Messil esindatud valdkonnad:

Ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

 Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/

Korraldab

Eesti ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainformatsioon:
Piret Loorand
Eesti ühisstendide projektijuht
piret.loorand@eas.ee 
tel: +372 627 9507

Osalemine

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

EASi kaudu BIO Digital 2020 messil osalemiseks osalustasu Eesti ettevõtetele puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast katame ettevõtetele kulud üritusel osalemiseks. 

2020 ühisstendil osalevad: Quretec OÜ, Bioatlas OÜ, Icosagen Cell Factory OÜ, Eesti Maaülikool, Tallinna Tehnikaülikool ja Connected Health Cluster.

NB! Soovi  korral on digitaalse üritusega võimalik liituda ka veel teistel ettevõtetel. Selleks on vajalik hiljemalt 19. aprilliks täita avaldus, mis asub  siin

 

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond