Biotehnoloogia mess BIO Digital 2021, 14-17.06.2021 (DIGITAALNE MESS)

Ameerika Ühendriigid

14.06.2021 - 17.06.2021


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Biotech

Sarnaselt aastaga 2020 toimub USAs korraldatav biotehnoloogia mess BIO International Convention virtuaalselt, nime all BIO Digital 2021.

BIO International Convention on üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob alati kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Olukorras, kus reisimine on raskendatud, kuid biotehnoloogia roll on olulisem kui kunagi varem ning vajalikud on head koostöösuhted ettevõtete, teadlaste ja valitsuste vahel, soovib BIO pakkuda samadeks kohtumisteks online-keskkonda. Ürituse raames on võimalik pidada One-on-One Partneringi kohtumisi, osaleda aktuaalseid teemasid käsitlevatel e-õppe sessioonidel ning esineda enda ettevõtet tutvustava esitlusega. 

2019. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 17 000  külastaja 67 erinevast riigist. Messil esindatud valdkonnad: ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

Messi uus kodulehekülg on www.bio.org/events/bio-digital


 

Korraldab
EAS
Korraldaja email
Osalemine

Sel korral BIO Digital 2021 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud!