Bulgaaria kutsub: Tule ettevõtjate õppereisile!

Bulgaaria - Sofia

03.06.2024 - 05.06.2024


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor GreenTech

Kahepäevane Euroopa roheleppega seonduv üritus Bulgaarias, EEA and Norway Grants: Business Cooperation and the European Green Deal,  annab võimaluse kaasa rääkida ühiskonnas üha enam kõlapinda leidvatel roheteemadel ning leida kliima-​ ja keskkonnaprobleemide lahendamisel ärivõimalusi Euroopa ettevõtetele. Üritusele on oodata sadakond ettevõtet Kesk- ja Lõuna-​Euroopast, Norrast ning Islandilt, kelle eesmärgiks on jagada ideid ja leida võimalusi innovaatiliseks rohekoostööks.

Õppereisile on oodatud ettevõtted, kes soovivad laiendada oma senist innovatsioonialast koostööd rohetehnoloogia valdkonnas ning leida sobivaid koostööpartnereid. Lisaks on osalevatel ettevõtetel võimalus kohtuda Euroopa ja Norra rohetehnoloogia ettevõtetega, tutvuda valdkonna trendidega ning saada ülevaade rohetehnoloogia ettevõtete viimastest arengutest.

Õppereisi korraldatakse koostöös EASi ja Kredexi ühendasutuse partneriga Innovation Norway.

Korraldab
EASi ja KredExi ühendasutus, Joel Järvik
Korraldaja email
Osalemine

Õppereisil saab osaleda kuni 10 ettevõtet (1 inimene ettevõttest). EASi ja Kredexi ühendasutus tasub delegatsiooni majutus-​ ja lennukulu ning programmis osalemisega seotud kulud

Õppereisil osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). VTA ettevõtte kohta on suurusjärgus  2000 €.

Ootame taotlema rohetehnoloogia valdkonda panustavaid ettevõtteid, kes ei ole finantsraskustes ning kellel on osalemiseks piisav VTA jääk.

Osalejate valiku teeb EASi ja KredExi ühendasutuse hindamiskomisjon, kes hindab kandideerija motivatsiooni ning võimekust rahvusvaheliseks koostööks.

Rohkem infot ning õppereisile registreerumine toimub SIIN kuni 01.05.2024.