China International Import Expo 2020, 5-10.11.2020

Hiina

05.11.2020 - 10.11.2020


Visiidi tüüp Ühisstend

VIP külaline jah

Sektor Food Industry, Other

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Shanghais toimuvale China International Import Expole. Hiina rahvusvahelise Import Expo  näol on tegu Hiina presidendi Xi Jinpingi algatusega toetamaks kaubanduse liberaliseerimist, globaliseerimist ning avamaks Hiina turg kogu maailmale. Messile ja ärifoorumile oodatakse osalema enam kui 100 riigi esindajaid ning seda nii ettevõtete kui ministrite tasemel.

Eesti ühisstend  asub kahes hallis „Food & Agricultural Products“  ja Lifestyles“ .

Täpsem messi info https://www.ciie.org/zbh/en/

Korraldab

Eesti riiklikku ühisstendi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Lisainfo:
Kätrin Aas
CIIE 2020 Eesti ühisstendi projektijuht
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

Osalemine

Sel korral CIIE 2020 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. EAS katab kulud, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

China International Import Expo 2020 Eesti ühisstendil osaleb 9 ettevõtet: AS Balsnack International Holding, Saku Õlletehase AS, Haage Joogid OÜ, Nostam OÜ, Indevex OÜ, Siidrikoda OÜ, SOFTREND GROUP OÜ, Q Prefab OÜ, Mayeri Industries AS.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.