E-tervise ettevõtete delegatsiooni visiit Suurbritanniasse

Suurbritannia - Leeds, London

26.09.2022 - 30.09.2022


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Health-tech

Visiidi eesmärgiks on Suurbritannia riikliku tervishoiuteenistuse NHS-i e-tervise lahenduste pakkumise võimalustega tutvumine ning kontaktide loomine tervisevaldkonnas.

Visiidi peamiseks sihtkohaks on Leeds (27.-28. september), kiiresti arenev linn Põhja-Inglismaal, kus asub NHS Digital peakontor ning riigi üks parimaid ja ettevõtjasõbralikumaid tervise ja innovatsiooni ökosüsteeme. Visiidi ajal toimub Leeds Digital Festival, mis loob täiendavaid võimalusi kontaktiloomeks.

Programm sisaldab kahte päeva Leedsis, kus toimub võrgustumine ettevõtete soovidele vastavalt valitud kontaktidega, Nexuse ja Innovation Pop Up külastus ning osalemine Leeds Digital Festivali programmis. Kohalikud tervise ökosüsteemi esindajad annavad Eesti ettevõtetele ülevaate Suurbritannia tervishoiusüsteemi regulatsioonidest ning nendes navigeerimisest - tutvustatakse hangetel osalemist, turule sisenemist ning kohalikke edulugusid. 29. septembril on ettevõtetel võimalus tutvuda e-tervise ökosüsteemiga Londonis.

Visiidile registreerumise tähtaeg on 23. august. 

Korraldab
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus, Martiina Putnik
Korraldaja email
Osalemine

Visiidil osalemise kulud (majutus, lennupiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. Lennuplaani ja majutuse info anname teada esimesel võimalusel.