e-tervise ettevõtete visiit Liverpooli ja Londonisse, 14.-17.10.2024

Suurbritannia - Liverpool, London

14.10.2024 - 17.10.2024


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon jah

Sektor Health-tech

Kutsume e-tervise valdkonna ettevõtteid osalema Suurbritannia visiidil Londonisse ja Liverpooli 14.-17. oktoobril. Osalema on oodatud Eesti ettevõtted, kes on Suurbritannias juba tegutsemisega alustanud või kes on teinud kindla tegevuskavaga otsuse sellele turule tulla ja/või otsivad siit turult ka rahastust.

Visiidi eesmärk on Liverpooli ja Londoni tervisetehnoloogiate ja innovatsioonivõimalustega tutvumine ning kohtumine investorite ja koostööpartneritega.

Visiidi peamiseks sihtkohaks on Liverpool, kus poolteise päeva jooksul toimuvad muuhulgas B2B kohtumised ettevõtete soovidele vastavalt valitud kontaktidega, külastus Liverpooli läheduses asuvasse Sci-Tech Daresbury süvatehnoloogiaparki, ja kohtumine ORCHAga. Liverpooli programmi aitab kokku panna Innovate UK Business Growth ja Health Innovation North West Coast

Londonis toimuvad kohtumised koostööpartnerite ning investoritega, programm valmib koostöös Digital Health London, London & Partners ning TechUKga. 

Iga ettevõtte kohta ootame kuni kahte osalejat.

Korraldab
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA, Krista Mihkelsaar
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutused, lennuki- ja rongipiletid ning reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. Lennuplaani ja majutuse info edastame esimesel võimalusel.  

Visiidile registreerumise tähtaeg on 12.07.2024.