Eesti cleantech sektori ettevõtete visiit Toulouse’i, 13.-14.06.2024

Prantsusmaa - Toulouse

13.06.2024 - 14.06.2024


Visiidi tüüp Ärimissioon

Delegatsioon Jah

Sektor CleanTech

Eelmisel aastal sõlmitud cleantech sektori koostöö memorandumi tulemusena, on ettevalmistamisel Eesti cleantech sektori ettevõtete visiit Toulouse'i.

Toulouse asub Prantsusmaa suuruselt teises, Occitanie piirkonnas, mis on äärmiselt mitmekülgne ning omab mitmeid eeliseid keskkonna ja jätkusuutlikkuse ettevõtete arenguks. Occitanie on Prantsusmaa juhtiv innovatsioonipiirkond taastuvenergia ja energia ülemineku valdkonnas. Samuti on piirkonnas meetmeid cleantech sektori toetamiseks. Näiteks Prantsusmaa suurim rohe- ja taastuvvesiniku tootmiskoht asub Occitanie piirkonnas, et dekarboniseerida liikuvus ja tööstus kogu piirkonnas.

Programm algab 13. juunil kella 9.30 paiku ja lõpeb 14. juulil pärastlõunal, kella 14 paiku. Programm algab piirkonna asepresidendi ja mõne kohaliku ettevõtte kohtumisega, kus tutvustatakse sihtkoha ärivõimalusi, toimuvad mõned ettevõtete külastused ning õhtul vastuvõtt Prantsuse ettevõtete esindajatega.
Programmi jooksul on loodetavasti võimalik kohtuda järgmiste ettevõtetega: SNCF, TOTAL, ENGIE, EDF, GDRF, AIRBUS, ORANGE, CD31, ACTIA, ANITI, IRT, IRIT, BERGER LEVRAULT, SCLE, kellele lisanduvad veel  mõned kaitsetööstuse ettevõtted. 
Võimalikud ettevõtted, mida külastatakse, on AIRBUS Zero E ja Airbus Developement, SCLE, ACTIA, FRANCAZAL, HYPORT, IRT St Ex, Laboratoire Laplace H2, Aerospace Valley ja mõned teised. 

Kokku lepitud kohtumistega programmi jagame esimesel võimalusel. 

Korraldab
Eesti Suursaatkond Pariisis, Kristel-Amelie Aimre
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud tuleb igal osalejal ise tasuda. 

Visiidile registreerimine lõpeb 31.05.2024.