Ehitusmess Korea Build 2025

Lõuna-Korea - Soul

19.02.2025 - 22.02.2025


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Construction

Viime ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele ehitusmessile Korea Build 2025, mis toimub 19. veebruar kuni 22. veebruar 2025.
Ühisstendile on oodatud kandideerima nii ehitusmaterjalide, tehnoloogiate kui ka arhitektuuri ja sisekujunduse valdkonnas tegutsevad Eesti ettevõtted.

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Kati Borkman
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu väikese ja keskmise suurusega ettevõtte kohta on 1500 eurot ning suurettevõtte kohta 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu). Suuri näidiseid ühisstendile seekord ei võeta. Näidised, mis saab kaasa võtta peaks mahtuma töölaua peale, sellest tulenevalt ka osalustasu poole väiksem.
 

  • Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​ ja kommunikatsioonitegevusi.
  • Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutus-​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

 

Kandideerimine ühisstendile on avatud kuni 17.06.2024, avalduse leiate EASi ja KREDEXi veebilehelt Ehitusmess Korea Build 2025 – EASi ja KredExi ühendasutus

 

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liit.