Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Suti ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Suurbritanniasse, 18.-19.10.2021

Suurbritannia - London

18.10.2021 - 19.10.2021


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Fintech

Ettevalmistamisel on ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Andres Suti ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Londonisse, 18.-19. oktoobril.  

Visiidi eesmärgiks on Eesti ja Suurbritannia finantstehnoloogiaettevõtete ja -organisatsioonide vahelise koostöö arendamine.  

Kahepäevase visiidi ajal toimuvad ettevõtete külastused, võrgustike loomise üritused ja võimalusel B2B kohtumised. 

Registreerima on oodatud ettevõtted, kes kasutavad uusi tehnoloogiaid uute finantstoodete või -teenuste arendamiseks või turuprobleemide lahendamiseks. 

Äridelegatsiooni programmi koostamisel võtame arvesse kaasa tulevate, eelpool nimetatud sektori, ettevõtete profiile ning huve, kuid ei garanteeri, et kõik huvitatud ettevõtted saavad osaleda.  

Korraldab
Krista Mihkelsaar, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutused, lennukipiletid ja reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. Lennuplaani ja majutuse info edastame esimesel võimalusel, peale visiidile registreerumise lõppu. 

Seoses covid-19 piirangutega jätab EAS endale õiguse kinnitada äridelegatsiooni nimekiri peale registreerimise lõppemist.

NB! Arvestame covid-19 leviku ja piirangutega Suurbritannias ning kui piirangud või olukord nõuavad, võib osutuda vajalikuks visiidi korralduse muutmine või tühistamine.