Hannover Messe 2021, 12-16.04.2021 (TOIMUB DIGITAALSELT!)

Saksamaa

12.04.2021 - 16.04.2021


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Electronics, IT, Machinery

NB! Füüsilist messi ei toimu nagu algselt plaanitud. Messikorraldaja otsustas messi läbi viia digitaalselt.

HANNOVER MESSE on ühtlasi ka Saksamaa juhtiv tehnoloogiamess. Esindatud on kõige uuemad tipptehnoloogia lahendused.  Messil on 26 halli ning 460 000 m² alal on väljas ligi 6500  ettevõtet ja teadusasutust. Viie päeva jooksul külastab messi üle 215 000 inimese ning hoolimata tänapäevasest võrgustunud maailmast on mess endiselt turul osalejate jaoks keskseks kohtumise kohaks, kus otsekontakt on võtmesõnaks. Sel aastal on messi partnermaaks Indoneesia.

EAS Ettevõtluse keskus on messil väljas 84 m² pinnal hallis „DIGITAL ECOSYSTEMS“ ning selle motoks on „Digital Society = Smart Industry“. Näitame IT, elektroonika- ja masinatööstuse ettevõtete vahelist koostööd, sünergiast tekkivaid uusi võimalusi ja efektiivsust. Stendil on esindatud vastavad erialaliidud ja ettevõtted.

Hannoveri mess on ideaalne koht maailma uusimate tööstuslahenduste, materjalide, toodete ja ideedega tutvumiseks. Samuti on see hea eeltöö korral võimalus uute partneritega kohtumiseks.

tradewithestonia.com

Korraldab
Ühisstendi korraldab EAS
Korraldaja email
Osalemine

Eesti riiklikul ühisstendil osalevad järgmised ettevõtted: Nortal, Proekspert, FlowIT, Evocon, Jotel, Krakul, Helmes, Energiatehnika, Eliko, ECCOM, MobiLab, Eolane.