Hannover Messe 2024

Saksamaa - Hannover

22.04.2024 - 26.04.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor IT, Logistics, Machinery, Other, Smart Mobility, Sustainability

EAS koostöös Välisministeeriumiga kutsub Eesti ettevõtteid kandideerima Eesti riigiturundusstendile Hannover Messe 2024, mis toimub 22.-26. aprillil 2024 Hannoveris, Saksamaal.
Hannover Messe 2024 messil digikomponendiga füüsilise esitlusala korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti ettevõtluskeskkonda ja luua Eesti ettevõtetele võimalused oma  toodete/teenuste tutvustamiseks. Ühisstendi kujundamisel lähtutakse Eesti brändi põhimõtetest ja juhistest.

Hannover Messe on maailma suurim business to business tööstusmess, kus on esindatud ettevõtted järgmistest valdkondadest: teadus-​ ja arendustegevus, tööstusautomaatika, IT, tööstusvarustus, tootmistehnikad ja -​teenused ning energia-​ ja keskkonnatehnoloogia.

Eesti riigiturundusstend asub Automation, Motion & Drives alal.

Ühisstendile ootame Eesti ettevõtteid järgmistest valdkondadest:

  • tööstuse automatiseerimine ja digitaliseerimine, logistika automatiseerimine, protsesside automatiseerimine, robootika, süsinikneutraalne tootmine, tööstusliku digitaliseerimise täislahenduste pakkumine, ajamitehnoloogia, tööstuslik internet, lineaartehnoloogia jne.
  • kelle tooted/teenused on Eesti kui tööstus-​ ja IT-​riigi parimad näited.
  • kes on koostööaltid leidma sünergiaid teiste stendil olevate ettevõtetega ja esindama Eestit kui tööstus-​ ja digiriiki ning seeläbi müüma oma tooteid ja teenuseid.
Korraldab
Riigiturundusstendi korraldab EAS koostöös Välisministeeriumiga, lisainfo Viivika Puik
Korraldaja email
Osalemine

EAS katab järgmised messiga seotud kulud: stendipinna rent, projekteerimine, kujundus, ehitus, tootenäidiste transport, ühiste turundusmaterjalide tootmine.
Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutuse-​ ja toitlustuse kulud, samuti oma ettevõtte reklaammaterjalide tootmise kulud.

Kuna tegu on riigiturundusstendiga, siis osalemistasu ei ole.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud. 

Ühisstendi kaasrahastatakse Euroopa Liidu Taaste- ja vastupidavusrahastu „NextGenerationEU“ vahenditest.