Hollandi kontaktreis, 4-6.06.2019

Madalmaad

04.06.2019 - 06.06.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Other

EAS kutsub ettevõtjaid osalema Hollandi kontaktreisil Amsterdamis ja selle lähiümbruses. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Hollandis ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. 

Korraldab

Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo:

Tiina Tuisk,
kontaktreiside koordinaator
tiina.tuisk@eas.ee
tel: +372 627 9443

Osalemine

Hollandi kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.

Hollandi kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Hollandi kontaktreisile kandideerimine on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.