ITS World Congress 2024

Araabia Ühendemiraadid - Dubai

16.09.2024 - 20.09.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Artificial intelligence, Cyber security, Other, Smart City, Smart Mobility

EAS koostöös Välisministeeriumiga viib ettevõtted ühisstendiga rahvusvahelisele messile ITS World Congress 2024.

ITS World Congress 2024 messil digikomponendiga füüsilise esitlusala korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti ettevõtluskeskkonda ja luua Eesti ettevõtetele võimalused oma  toodete/teenuste tutvustamiseks. Ühisstendi kujundamisel lähtutakse Eesti brändi põhimõtetest ja juhistest.

Ühisstendile ootame kandideerima ettevõtteid, kes on seotud järgmiste valdkondadega: tark ühiskond, linnamobiilsus, intelligentsed innovatiivsed transpordi-​ ja logistikasüsteemid, autonoomsed süsteemid, küberturvalisus, infrastruktuur, innovaatilised IKT lahendused.

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS koostöös Välisministeeriumiga, lisainfo Viivika Puik
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu on 3000 EUR väike-​ ja keskmise suurusega ettevõtte puhul ning 4000 EUR suurettevõtte puhul (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast turundustegevusi ning materjalide ja tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutuse-​ ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Ühisstendi kaasrahastatakse Euroopa Liidu Taaste- ja vastupidavusrahastu „NextGenerationEU“ vahenditest.