Jaapani kontaktreis, 6-13.04.2019

Jaapan

06.04.2019 - 13.04.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Other

EAS kutsub teid osalema Jaapani kontaktreisil 6-13.04.2019. Kontaktreisi piirkond on Tokyo ja selle lähiümbrus, kus on suurim kontsentratsioon ettevõtete peakontoreid  ja esindusi. Teenus on mõeldud esmaseks tutvumiseks uue eksportturuga. Osaleja saab hea ülevaate sellest, kuidas Jaapanis äri tehakse ning ettevõttele korraldatakse ka individuaalsed ärikohtumised sihtriigis (5). Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Jaapanis ning tal on ka isiklikud ärikontaktid, mida ta saab edasi arendada. 

Korraldab

Jaapani kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Civitta Eesti AS-ga.

Lisainfo:

Tiina Truuväärt
teenusejuht
tel: 6279541
tiina.truuvaart@eas.ee

Osalemine

Jaapani kontaktreisil saab osaleda 5 ettevõtet.

Kontaktreisile ootame eelkõige kandideerima ettevõtteid IT valdkonnast, puidu- ja toiduainetetööstusest, kuna just need on valdkonnad, mille poolest Skandinaavia ja Eesti on Jaapanis tuntud ning just nendes valdkondades on äritegevuse käivitumine kõige reaalsem. Kuid  kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondadest. 

Jaapani kontaktreisil osalustasu pole, kuid ettevõtja tasub ise oma lennupiletite ja majutuse eest sihtriigis. Sobivad lennud ja majutuse korraldab Civitta Eesti, arve esitatakse osalejale.

Jaapani kontaktreisile kandideerimine on lõppenud!

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.