Kontaktreis Saksamaale IT-lahenduste ettevõtetele, 5.-11.10.2020 (TOIMUB DIGITAALSELT!)

Saksamaa

05.10.2020 - 11.10.2020


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor IT

 

Kutsume kontaktreisil osalema IT-lahenduste ettevõtjaid. Kontaktreisi piirkond on München. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Kohtumised toimuvad ametlikus ärikohtumise vormis, kõigile ettevõtetele samal ajal. Lisaks külastatakse sihtriigi piirkonna innovatiivset ettevõtet või atraktiivset äripiirkonda ning viiakse läbi tegevused, mis annavad osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti oluliseks eeliseks.

Kontaktreisi kestvus on 3 päeva. Hetkel on teada kontaktreisi toimumise periood - oktoobri algus. Täpsed kuupäevad selguvad lähiajal.

EASi koostööpartner kontaktreisi läbiviimisel on Saksa-Balti Kaubanduskoda

Korraldab

Kontaktreisi korraldab EAS koostöös Saksa-Balti Kaubanduskojaga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
tiina.tuisk@eas.ee
6279 443

Osalemine

Saksamaa kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet (igast ettevõttest 1 esindaja), IT-lahenduste (lõpptarbijale suunatud toodete, nt. side-, finants-, e-teenused) valdkonnast.

Saksamaa kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupiletite eest.

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis ( sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kandideerimine kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.