Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Saudi Araabia Kuningriiki ja Katari, 04.-08.03.2024

Katar - Doha
Saudi Araabia - Riyadh

04.03.2024 - 08.03.2024


Visiidi tüüp Visiit

Delegatsioon Jah

Sektor Health-tech, IT, Smart City

Ette valmistamisel on minister Tiit Riisalo ja teda saatva äridelegatsiooni visiit Saudi Araabia Kuningriiki ja Katari. 

Delegatsiooni on oodatud eelpool mainitud, e-tervise, IT ja Targa linna sektori esindajad, kellel juba on Saudi Araabias ja Kataris kontaktid ning koostööpartnerid. 

Saudi Araabia programmi käigus külastatakse tehnoloogia konverentsi LEAP 2024, toimuvad kohtumised ettevõtete ja organisatsioonidega. Kataris toimuva programmi käigus kohtutakse samuti ettevõtete ja organisatsioonidega. Äridelegatsiooni programmi koostamisel võtame arvesse kaasa tulevate, eelpool nimetatud sektorite, ettevõtete profiile ning huve. Lisainfo lisame esimesel võimalusel. 

Visiit korraldatakse EASi ja KredExi ühendasutuse ja Eesti Suursaatkonnaga Abu Dhabis. 

Korraldab
Krista Mihkelsaar, EASi ja KredExi ühendasutus
Korraldaja email
Osalemine

Delegatsioonis osalemise kulud (majutused, lennukipiletid, e-viisad ning nõutud reisikindlustus) tuleb igal osalejal ise tasuda. Visiidil osalemise registreerimise tähtaeg on 15.02.2024.

Lennuplaani ja majutuse info anname teada esimesel võimalusel.

Delegatsiooni liikmete arv on piiratud ning EASi ja KredExi ühendasutuse esindajad jätavad endale õiguse delegatsiooni koosseisu kinnitamiseks, peale registreerumise lõpptähtaega.