Meditsiini ja meditsiinitehnika mess Medica 2024

Saksamaa - Düsseldorf

11.11.2024 - 14.11.2024


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Health-tech, Healthcare and medicine

EAS koostöös Välisministeeriumiga viib ettevõtted ühisstendiga meditsiini ja meditsiinitehnika messile Medica 2024, mis toimub Saksamaal, Düsseldorfis, 11.11-14.11.2024.

Medica 2024 messil digikomponendiga füüsilise esitlusala korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti ettevõtluskeskkonda ja luua Eesti ettevõtetele võimalused oma  toodete/teenuste tutvustamiseks. Ühisstendi kujundamisel lähtutakse Eesti brändi põhimõtetest ja juhistest.

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Karin Alliksaar
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu: Väikese ja keskmise suurusega ettevõte 3 000 EUR(km ei lisandu). Suurettevõte 4 000 EUR (km ei lisandu).

  • Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​​ ja kommunikatsioonitegevusi.
  • Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​​, majutus-​​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

 

Kandideerimine ühisstendile on avatud kuni 12.04.24. Lisainfot ja avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt: Ühisstend meditsiini ja meditsiinitehnika messil Medica 2024 – EASi ja KredExi ühendasutus
 

Ärimissiooni kaasrahastatakse Euroopa Liidu Taaste- ja vastupidavusrahastu „NextGenerationEU“ vahenditest.