Norra kontaktreis, 14-18.10.2019

Norra

14.10.2019 - 18.10.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Other

EAS kutsub ettevõtjaid osalema Norra kontaktreisil. Kontaktreisi piirkond on Oslo ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus. Teenuse  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Norras ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.

Korraldab

Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway & Partners`iga.

Lisainfo: 

Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

Osalemine

Norra kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Häid ärivõimalusi sihtriigis näeme eelkõige järgmiste valdkondade ettevõtetel: masina-ja metallitööstus, puidusektor, trükitööstus ja pakendid. Kuid  kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondades

Norra kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kandideerimine Norra kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.