Offshore-tööstuse mess ONS 2022

Norra - Stavanger

29.08.2022 - 01.09.2022


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Other

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga offshore-tööstuse messile ONS 2022, mis toimub 29. augustist 1. septembrini 2022 Norras, Stavangeris.

ONS on üle aasta toimuv Euroopa juhtivamaid messe ressursimahukas nafta- ja gaasitootmise sektoris, kus järjest enam pööratakse efektiivsuse suurendamise nimel tähelepanu innovatsioonile ja digilahendustele ning kaasatakse sel eesmärgil ka uusi partnereid. Mess toimub Norra naftatootmise pealinnas, messikeskuses Stavanger Forum.

Messil ONS 2018 osales üle 68 000 külastaja 98 riigist ning 1124 eksponenti 37 riigist, samuti 205 ajakirjanikku 16 riigist. Messi raames toimuvad ka konverents ja summit, millel osalevad nafta- ja gaasitööstuse võtmeisikud kogu maailmast (sh USA, Brasiilia, Araabiamaad, Hiina). Ettevõtted saavad korraldada oma toodete ja teenuste presentatsioone ning tutvustada tootmislahendusi.

Täpsem info messi kohta messi kodulehel https://www.ons.no/  

Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, projektijuht on Kätrin Aas
Korraldaja email
Osalemine

Osalemistasu ettevõtte kohta on 2 000 eurot (koos km-ga).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti.

Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine Eesti ühisstendile on lõppenud!