Poola kontaktreis, oktoober 2020 (TOIMUB DIGITAALSELT!)

Poola

12.10.2020 - 16.10.2020


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor All

EAS kutsub ettevõtjaid kontaktreisile Poola. Kontaktreis toimub oktooberis 2020 ning selle piirkond on Varssavi ja selle lähiümbrus. Reis on 3-päevane, täpsed kuupäevad selguvad, kuid jäävad vahemikku 12-16.oktoober 2020.

Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning osaleja peab olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks väljaspool Varssavit asuvasse piirkonda. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Poolas ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada.

Korraldab

Poola kontaktreisi korraldab EAS koostöös Baltic Gateway Ltd.-ga.

Rohkem infot:
Tiina Tuisk
projektijuht
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

 

Osalemine

Poola kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Kontaktreisile ootame eelkõige kandideerima ettevõtteid, kes toodavad Bio ja orgaanilisi tooteid (nt.toit, kosmeetika, kodukeemia), mööblitööstuse ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektorist, kuna just nendes valdkondades näeme ettevõtetel häid ärivõimalusi. Kuid kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondadest. 

Kandideerimine Poola kontaktreisile on lõppenud.

Poola kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway Baltic. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid, majutus sihtriigis (sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühine lõuna- või õhtusöök. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.