Puidusektori õppe- ja kontaktreis Hiina

Hiina

14.07.2019 - 20.07.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Delegatsioon Eesti, Läti ja Soome puidusektori ettevõtted

Sektor Construction, Furniture, Wood Industry

Visiit toimub Euroopa Regionaalarengu Fondi Interreg Central Baltic projekti LEF Network to China osana, mille eesmärgiks on aidata Eesti, Läti ja Soome puitmajade jm puidust ehitus- ja sisustustoodete tootjad Hiina turule. Reisi käigus külastatakse erialamessi Shanghais, korraldatakse individuaalsed kontaktkohtumised ja ettevõtete külastused. Kontaktkohtumisteks võetakse appi tõlgid. Reisile eelnevad spetsiifilised koolitused Tallinnas 8. mail ja 12. juunil.

Korraldab

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda koostöös LEF Network to China projektipartneritega

Liisi Kirschenberg

liisi@koda.ee

604 0093

Osalemine

Kokku saab reisil osaleda 7 ettevõtet Eestist, 7 Lätist ja 5 Soomest (kusjuures kõik Hiinas toimuvad tegevused on ühised – seega hea võimalus end ka Läti ja Soome ettevõtetele paremini tutvustada ning ärisuhteid luua).

Projekti eelarvest kaetakse 79,5% projekti kogukuludest, omaosalusena tuleb katta 20,5%.

Osalevad ettevõtted võiks olla huvitatud osalemisest peamistes projekti tegevustes kogu projekti vältel, sest ainult süsteemne ja järjepidev turuga tegelemine aitab turule siseneda. Ettevõtte omaosalus kõigi projekti tegevuste peale kokku (sh kolme Hiina reisi kulud ühele kuni kahele inimesele ettevõttest) on maksimaalselt 10 000 eurot kahe aasta peale ning vähese tähtsusega abi arvestatakse kuni 33 000 eurot (täpne summa sõltub reaalsetest kuludest, märgitud on maksimaalne võimalik summa).