Rahvusvaheline ehitusmess BAU 2025

Saksamaa - München

13.01.2025 - 17.01.2025


Visiidi tüüp Ühisstend

Sektor Construction

Viime ettevõtted Eesti ühisstendiga maailma juhtivale rahvusvahelisele ehitusmessile BAU 2025, mis toimub 13.-17. jaanuar 2025 Saksamaal, Münchenis.

BAU on maailma juhtiv ehitusmess arhitektuuri, materjalide, süsteemide valdkonnas. Huvi keskmes on uued tehnikad, materjalid ja rakendusvõimalused.

Eesti ühisstend asub hallis WOOD: interior fittings, wood-​based materials, structural timber engineering, facade systems.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes tegutsevad järgmistes valdkondades:

  • erinevad ehitusvaldkonnad;
  • arhitektuuri valdkonnad;
  • ehitusmaterjalid ja süsteemid tööstus-​ ja äripindadele;
  • eramuehitus ja sisetööd.
Korraldab
Eesti ühisstendi korraldab EAS, lisainfo Kerli Press
Korraldaja email
Osalemine

Osalustasu väikese ja keskmise suurusega ettevõtte kohta on 3000 eurot ning suurettevõtte kohta 4000 eurot (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiseid turundus-​​​​ ja kommunikatsioonitegevusi.

Ettevõtja tasuda jäävad osalejate reisi-​​​​, majutus-​​​​ ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine on avatud kuni 31.05.2024. Avalduse kandideerimiseks leiate EASi ja Kredexi ühendasutuse veebilehelt: Rahvusvaheline ehitusmess BAU 2025 – EASi ja KredExi ühendasutus

 

Ühisstendi kaasrahastab Euroopa Liit.