Saksamaa kontaktreis; 28.10-01.11.2019

Saksamaa

28.10.2019 - 01.11.2019


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Other

EAS kutsub ettevõtjaid Saksamaa kontaktreisile. Kontaktreisi piirkond on Düsseldorf ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti oluliseks eeliseks.

Korraldab

Kontaktreisi korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Gateway& Partners`iga.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
kontaktreiside koordinaator
tel: +372 627 9443
tiina.tuisk@eas.ee

Osalemine

Saksamaa kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.
Häid ärivõimalusi sihtriigis näeme eelkõige järgmiste valdkondade ettevõtetel: masinatööstus, elektroonika, puidusektor (sh. mööbel, puitmajad), ehitusmaterjalid, pakendid.  Kuid  kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondades

Saksamaa kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis ( sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kandideerimine Saksamaa kontaktreisile on lõppenud.

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.