Saksamaa kontaktreis laevaehituse ja meretööstuse tarnijatele

Saksamaa - Bremen, Hamburg

15.05.2022 - 18.05.2022


Visiidi tüüp Ärimissioon

Sektor Marine

Kontaktreisi piirkonnad on Bremen ja Hamburg. Kontaktreisi eesmärk on tutvumine ärivõimalustega saksa laevaehituse ja meretööstuse sektoris ning uute või täiendavate ärikontaktide saamine. Kontaktreisi kestus on 3 programmiga sisustatud päeva, millele lisandub lennuaeg. Reisile eelneb ettevalmistustöö ning nõustamine. Iga ettevõte saab viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Kontaktkohtumised toimuvad ametlikus ärikohtumise vormis. Lisaks külastatakse innovatiivseid ettevõtteid ja atraktiivseid äripiirkondi ning viiakse läbi tegevused, mis annavad osalejatele kasulikku sektoripõhist turuinfot. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Saksamaal ning omama isiklikke ärikontakte, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. Saksa keele oskus on siinkohal kindlasti oluliseks eeliseks.

EASi koostööpartner kontaktreisi läbiviimisel on AHP International GmbH & Co.KG. Tutvu programmiga.

 

Korraldab
Kontaktreisi korraldab EAS. Kontaktisik on Karin Alliksaar.
Korraldaja email
Osalemine

Saksamaa kontaktreisi osalustasu on 500 eurot (+km) ettevõtte kohta ning iga osaleja tasub oma lennupiletite eest.

Saksamaa kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet (igast ettevõttest kuni 2 esindajat). Kontaktreisi sihtrühm on Eesti ettevõte,

  • kes on laevaehituse või meretööstuse tarnija (masin, metall, mööbel, elektroonika, IT jne.)
  • kelle jaoks sihtturg Saksamaa on uus ning kes soovib paremini aru saada oma toote/teenuse võimalustest sihtturul; 
  • kelle jaoks sihtturg Saksamaa ei ole uus, aga kelle eesmärgiks on sihtturu või sihtturu konkreetse sektori põhjalikum tundmaõppimine ja täiendavate ärikontaktide saamine;
  • kellel on olemas ekspordivõimekus ja kohene valmisolek oma toote/teenuse valitud sihtriiki eksportimiseks;

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis ( sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Kontaktreisile kandideerimine on avatud kuni 24. märtsini 2022. Täpsed tingimused ja kandideerimisavaldus on EASi veebilehel SIIN. 

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.